Jump to content
dreagloth

Los Angeles

Öne çıkan mesajlar

§ 08 Şub 2017, 09:03
yo

Biz iki arkadaş Mart başında, 10 günlüğüne, LA`e gidiyoruz, 2 günlüğüne Vegas ve Tijuana`ya uğrayacağız, LA içinde 6 günümüz var aşağı yukarı, bir günün yarısı Six Flags de geçecek, klasik santa monica pier, greek theather, grove ve universal var tabi planlar arasında. Gideceğim restoranları da aşağı yukarı biliyorum ama daha derinlemesine çalışmadım.

Buradan gidip de, şuraya gitmeden ya da şurada yemeden geri dönersen abv diyen var mı?

Birde araba kiralayacağız tabii ki, bu konuda da tecrübe edinmiş olan varsa iyi olur. Şimdilik Mustang ve Cherokee arasında kaldık, yüksek ihtimal Cherokee olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Şub 2017, 09:09
mustang kiralayacaksanız sikko v6 yı kiralamayın. v8 biraz daha apahalıdır ama değer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Şub 2017, 09:49
Universalda two-day ticket alip yaya yaya gezerseniz daha rahat olur ya da bir gunde sabah hemen girip birkac theme park haric gezebilirsiniz zaman yetmez cunku.
Camarilloda premium outlette alisveris yaparsiniz.
Santa barbaraya gidip lizards maw dedikleri yere cikmistik, yol ustunde cold spring tavernda tritip yemistim 5 dolara. Efsaneydi.
La cevresinde bu kadar biliyorum :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 14 Şub 2017, 18:25
LA
http://www.theabbeyweho.com/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 14 Şub 2017, 19:32
http://www.griffithobservatory.org/

olmazsa olmaz bence

bekarsanız vegas ve tijuana( gece(:P) ) daha çok vakit ayırmalısınız bence

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 14 Şub 2017, 19:39
Evet Universal Studios'a bikaç günlük bilet falan bakın bence, hatta mümkünse bi başka theme park'la birleştirin, genelde 3-5 günlük karışık paketleri oluyo. Onun dışında +1 diyeceklerim Griffith Observatory, Venice Beach'te pisiklet qeyf, Santa Monica Pier'a gidip günbatımı izlemece, ardından bi üst sokakta Cha Cha Chicken'da leş gibi tatlı acı tavuk yemece falan.

Bi de bikaç saatlik yol ve trafik çekeriz derseniz güneye San Diego'ya inip SeaWorld'e mutlaka uğrayın derim. Dönüşte biraz trafik olabilir sdf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 14 Şub 2017, 19:45
ulan 1 hafta LA'de kaldım, santa monica pier dışında denilenlerin hiç birini yapmamışım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 14 Şub 2017, 19:56
universal'ın biletler günlük 110 , 2 günlükler ise 130 felan

tijuana giderken san diegodan geçeceksiniz zaten, eğer meraklıysanız USS Midway var, pek güzel (eğer meraklıysanız).

Yine giderseniz phill's bbq var san diego da, iyice semirip geçebilirsiniz tijuanaya.

vegasta heart attack grill var, orada yemek yiyebilirsiniz önünden geçerseniz.

ohh yemek ohh

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 14 Şub 2017, 20:19
Universal Studios 30 yaş altı bence, wasteoftime. magic mountain e gidin. 1 gün yeter, hafta sonu gitmeyin. Bana yemedi, supermane binin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Şub 2017, 07:37
eyv sucuklar, six flags sadece hafta sonu açık bizim gideceğimiz tarihlerde, mecbur öyle olacak, sıra beklemece.

Yemeklerin hepsini yiciim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Nis 2017, 06:50
Ben gittim, geldim bir ay oldu =) ne yedim ne yedim, tavsiye ihtiyacı olana verilir zevkle. Adamlar iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Nis 2017, 09:57
Tijuana'da duduklenme oldu mu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Nis 2017, 12:32
yok gitmedik, vegas`a +3 koyduk

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Nis 2017, 12:57
hong kong suz socal turu olur mu arkadaş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Eyl 2017, 14:59
Tavsiye alirim nemnuniyetle, Venice yazisindayim, simdi nereye?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...