Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Whatsapptan hacker yazdı

dylanN

Öne çıkan mesajlar

Feamer said:

totemic said:

bence orada zenginlerin hizmetlileri patronlarının kendilerine verdiği eski eşyalarını satıyorlar. zengin olan birisi herhangi bir eşyasını 2. el diye satar mı?

çok ince bir görüş, taktir ettim

abi bi yerden sonra iki tane dolabın oluyor, çok az giyilenler, unutulanlar modası geçenler ve hala giymek istediklerin şeklinde.
sonra bi bakıyorsun böyle bi uygulama çıkmış. Değerlendireyim diyorsun.
zenginlerin etrafa para saçtıklarını mı düşünüyorsunuz? ya da malının kıymetini bilmediğini mi?
Sosyal ağlarda paylaş

verin abi o zaman evinizdeki yardımcınıza ne bileyim bahçıvana falan. valla benim tanıdığım tüm zenginler yardımcısı, apartman görevlisi falan dağıtıyorlar böyle eşyalarını. biz bile kendi çapımızda eşyalarımızı temizlikçi kadınlara falan veriyoruz.

ha bu şekilde yapamıyorsanız kusura bakmayın SİZ ZENGİN DEĞİLSİNİZ.
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

Feamer said:

totemic said:

bence orada zenginlerin hizmetlileri patronlarının kendilerine verdiği eski eşyalarını satıyorlar. zengin olan birisi herhangi bir eşyasını 2. el diye satar mı?

çok ince bir görüş, taktir ettim

abi bi yerden sonra iki tane dolabın oluyor, çok az giyilenler, unutulanlar modası geçenler ve hala giymek istediklerin şeklinde.
sonra bi bakıyorsun böyle bi uygulama çıkmış. Değerlendireyim diyorsun.
zenginlerin etrafa para saçtıklarını mı düşünüyorsunuz? ya da malının kıymetini bilmediğini mi?

ver o zaman kullanmadıklarını eskiyenleri ihtiyacı olan birine vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bizde nasıl saat, araba üzerinden bir statü yarışı varsa, kadınlarda bu giyim-kuşam, takı üzerinden var. Örneğin 20k lık bir çantayı en kaliteli biçimde 1-2k ya da yaptırabilirsin. Ama markasının verdiği 18k lık statüyü sağlayamazsın.O onu alan kadın için bir nevi ben herkeste olmayanı, istediğimi elde edebilecek güçteyim mesajını diğer kadınlara vermenin bir yolu.
Sosyal ağlarda paylaş

tam olarak "istediğimi elde edebilecek güçteyim" gibi değilde

"buraların alfası hep benim" haykırışı diye düşünüyorum, gerçi aynı yere çıkıyor ama gidiş yolu farklı

hem şu da var, yine amazon yerlilerinden örnek verirsek, erkek yine silah veya avlanırken kullanacağı diğer alet edevatı, saat vb gibi şeylere tercih eder...

gerçi köyün büyücüsü saati direk kaparak, çıkardığı sesleri halka göstererek "bakın tanrının sesi" falan diye "statü" sağlayabilir orası ayrı konu :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...