Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Outland EU - Chorus Caprarum - Oyuncu Arayışı

Konn

Öne çıkan mesajlar

smartgun said:

kime whisp atıcaz

Sputzke
Glebriwyn

Tony_Stark said:

wowu yüklüyordum tekrar legion alıp oynayacaktım şu topiği gördükten sonra pauseladım fasd o kadar grinding lazımsa ben kaçar

Şimdi o kadar grind kalmadı. Yani Catch-up grind yapmana gerek yok, direk son tier itemlere ulaşabiliyorsun kısa yoldan. Aynı şekidle bahsi geçen silah upgrade etme işi de grind olmaktan çıktı son patchle birlikte. Herkesin aynı hızda ilerleyeceği bir sisteme döndürdüler gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

En başta artık referans olamayacak bir progress bilgisi kalmış. Üzerine NH geçmiş falan. Güncel bilgi yazayım.

NH 1/10 Mythic
ToS 8/9 HC

Yani işte biz de bok var gibi dün Avatar'ı kestik KJ deniyoruz kendimizce. Curve almış oyuncular mevcut. Yukarıdaki Guild'e yazılı progress tabiki.

Ben bu bilgiden etkilenmezdim ama yine de bilgi işte.

Bide dandiğinden webstiemiz var: Chorus Caprarum
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Konn said:

O zaman 5 euro veririm

Ha bu arada guild progressimiz 10/11 HC oldu. Mythic yapabilecek sayıya da yavaştan gelmeye başladık. Bu boktan realmde olan varsa beni bulsun çok acil.

ABi bende bir süre alliance oyandıgım için şunu fark ettim iş realm işi değil faction işi. Hani horde olsan şimdiye en az 3/11 mythic kesmiş olurdun. bu hafta süperloto çıkarsa sizin guildin server+faction change masrafını karşılayacagım :)
Sosyal ağlarda paylaş

11/11 yaptık daha henüz. Biraz palazlandık. Yakında Mythic deneriz ama cürmümüz ne der bilmiyorum.

Outland-EU horde nüfusu düşük diye biliyorum. Sorun realm değil faction diyip sonra server+faction change masrafı demişsin. Zaten ben de demiştim, TN'de horde veya Silvermoon'da Alliance olsaydık 3/11M olmamak için bir sebep yok.

Yine de loto çıkarsa haber ver Smyrno
Sosyal ağlarda paylaş

Ne? Caju'mu?

Diğer expansionda Pozzo Dell'Eternita - EU (Italiano) realminde TÜRK RBG takımı kurmayı hedefliyoruz. Sana yerimiz yok gibi gözüküyor Caju olacaksan.........

Ha bir de guildin adını olarak değiştirmeyi düşünüyoruz. Hayatta ne kadar ekstra zorluk varsa onu seviyoruz çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...