Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Outland EU - Chorus Caprarum - Oyuncu Arayışı

Konn

Öne çıkan mesajlar

Aslında guild ile her türlü bir şey yapıyorsunda. Alliance komple mal abi. Ben artık silvermoon a bile dayanamıyorum. tamam comünü güzel , firendly playerlar dolu ama 2 dak. PUG a gelmiyor alliance. Alliance ın LFR si , HORDE un HC si ayarında :) Türk oyuncularda aynı durumda. Sİlvermoon da Legion başı kafadan 15 tane türk guildi vardı şimdi 4-5 tane var. hepsi horde kaçtı tekrar.

Hatta bir guilde girmiştim bir ara sabah oyuna girdim guildte kimse yok ama vent te 20 kişi falan var. adamlar para olmadıgı için guildçe horde kasıyorlardı :) bende onlarla prot warrior kastım halen de devam ediyorum .
Sosyal ağlarda paylaş

gelicektim, karabeyaz diye birine yazdım, patiden geldim konn'u arıyorum dedim. bi havalar bi havalar. sanırsın catastrophe. tanışıyo muyuz filan diyo bana konn değilim ben kardeş demiyo da.

konn olmadığını söylesen daha güzel olurdu diyorum, konn'un ne olduğunu söylesen daha iyi olurdu diyo. nick olduğunu tahmin edemedi herhalde özel bir dilde özel bir tabir sanmış filan olabilir.

bi foruma açarken topaklarınızı, ofisırlarınızı filan haberdar edin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorma benim bu nick sıçık.

Koyduğum güne lanet ediyorum gerçekten.

Sana Real ID atayım ordan bana ulaş istersen. Bir de serverda kanlımız olan 18-20 yaşlarında bir çete tarafından yönetilen bir türk guildi daha var. Onlardan çakallığa geldin sanmış olabilir yazdığın kişi. Bir de yaşı büyükçe onun. Yanlış denk getirmişsin.

Flam said:

[hr]

Konn kardeşim mesajını aldım,
Büyük ve güçlü bir Outland için, progress herkesindir demek için Evet diyorum.
Ozii_X Kardeşim sen de var mısın?

[hr]

Oyun içinden;
Sputzke
Glebriwyn
Ganija
Sosyal ağlarda paylaş

Konn said:

ozii_x said:

Konn said:

[hr]

Konn kardeşim mesajını aldım,
Büyük ve güçlü bir Outland için, progress herkesindir demek için Evet diyorum.
Ozii_X Kardeşim sen de var mısın?

[hr]

HAYIRlısı olsun..

Garrollahçı seni.

Bana bak sen hadsiz.

Sen sayin Garrosh efendiye böyle hitap edemezsin derhal özür dile. Kendisi cok degerli bir Orc olup. Horde ve Orgrimmar a sayısiz katkıları olmuştur. Terbiyesiz.

Bunlar hep Alliance nin bozuk zihniyeti. Ama biz ne yaptık progress de kendilerini gömdük.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Selamlar,

Aktifiz düzenli olarak oynuyoruz. Hatta realm'de bulunan en kapsamlı Türk guildiyiz şu aşama itibariyle. PvE konusunda düzeni oturttuk. Gittikçe büyüyoruz. Önümüzdeki dönemde PvP segmentini de oturtmuş oluruz guildin.

PvE/PvP ayrımından haz etmiyorum. Realm'deki türk nüfusu çok saçılmış durumda. Elimizden geldiğince tek bir çatı altında toplamaya çalışıyoruz.

Yine de hakkını yemek istemiyorum, realm'de bir Türk guildi daha var GraveYard adında. HC progress falan takılıyorlar. O guild de türk olduğu için belirtmek istedim.

BfA'da da devam edeceğiz. Şimdiden oyunu alıp void-elf kasan, race change atanlar bile var bolca.

Oyun içinden ulaşmak itersen Glebriwyn / Sputzke / Jûr 'e ulaş. Bunlar benim karakterlerim. "Konn" diye sorarsan kimse anlamaz.

İyi oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...