Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stolk, samimi bir Youtube kanalı

Killer

Öne çıkan mesajlar

çok ağır reklam gibi oldu başlık. stolk diye arattım bulamadım patide. youtube kanallarını falan takip etmem, facebooktan da takip ettiğim özellikle izlediğim birileri yok fakat şu ekibin samimiyeti ve anlatışını çok iyi buluyorum. bence takip edilmeli ve yayılmalı

https://www.youtube.com/channel/UCvUbNqBKY_uHAfgs-xacGdQ

https://www.facebook.com/supertolkstolk/?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf

geri kalan sosyal medya kanallarını isteğe göre arayıp bulun

adamlar mecidiyeköy kaldırımlarında yeşeren bir dal ot gibi bence. ülke bok yolunda, ama biraz olsun eğlendirici bilgilendirici bişeyler yapalım demişler
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

en popüler videosu olan "içerde miyiz" i izleyeyim dedim, 2 dakika dayanabildim. "Nedir" kanalının bi değişiği olmuş, bir yenilik yok, eğlenemedim de ben.

(td)

valla tek videoda eleştirmek iyi değil bence. ben de 2 3 tane izledim daha önce bi yerden sonra takibe başladım. öncesinde hep paylaşanlardan izliyodum

ne bilyim samimi geldi bana
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

Liebe said:

en popüler videosu olan "içerde miyiz" i izleyeyim dedim, 2 dakika dayanabildim. "Nedir" kanalının bi değişiği olmuş, bir yenilik yok, eğlenemedim de ben.

(td)

valla tek videoda eleştirmek iyi değil bence. ben de 2 3 tane izledim daha önce bi yerden sonra takibe başladım. öncesinde hep paylaşanlardan izliyodum

ne bilyim samimi geldi bana

Ne demek abi iyi değil en popüler videoları bile çok bayık geldi, sonuna kadar dayanamadım, sevmek için kendimi mi çatlatıcam sdfsdfs ayrıca samimi olmak beğenilmek için bir etken değil bence, tercih senin tabi =)
Sosyal ağlarda paylaş

önce beğenmedim sonra 2-3 videonun tamamını izletti. ben beğendim. nedir videosu yapan hatunlarınki gibi eğreti ve itici değil.

asdfg abi komik değil eğlenceli bence. kiralık aşk vdieosu mesela açın izleyin. güzel mesajlarla, iyi hazırlanmış bir metinle, arşiv görüntüleriyle falan hazırlanmış keyifli eğlenceli video işte. biraz mutlu olun lan. ne olumsuz adamlarsınız asdfg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...