Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aylık net mayış'ınız ne kadar?

Joker

Öne çıkan mesajlar

valla şu an otellere garsonluga gidiyorum sigortam yok. extra eleman olarak gidiyorum. ayda 2k kazanamıyorum bile :) yaklaşık 4 ay önce tazminatımız verilerek işten çıkarıldık. bu iş için izka daki görevimi de bırakmıştım :( şimdi yaş 34 ve izmirde iş bulmak cidden zor. üstüne 7 aylık bir oğlum var.bez parası ,mama parası,borçlar vs.. sıçmış durumdayım. hani herşey üst üste gelir ya! yoğun stres ve kaygı bozukluguna bağlı sağlığımda bozuldu. 1-2 ufak ameliyat geçirdim vs..

şimdi 12k yazanları falan görünce Ülkenin şu halinde işiniz olsunda dua edin diyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

valla şu an otellere garsonluga gidiyorum sigortam yok. extra eleman olarak gidiyorum. ayda 2k kazanamıyorum bile :) yaklaşık 4 ay önce tazminatımız verilerek işten çıkarıldık. bu iş için izka daki görevimi de bırakmıştım :( şimdi yaş 34 ve izmirde iş bulmak cidden zor. üstüne 7 aylık bir oğlum var.bez parası ,mama parası,borçlar vs.. sıçmış durumdayım. hani herşey üst üste gelir ya! yoğun stres ve kaygı bozukluguna bağlı sağlığımda bozuldu. 1-2 ufak ameliyat geçirdim vs..

şimdi 12k yazanları falan görünce Ülkenin şu halinde işiniz olsunda dua edin diyorum :)

Dostum araban var mı doblo tarzı?
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

Dostum araban var mı doblo tarzı?

yok malesef ama mevcut aracımı satıp döblö tarzı birşeyler alıp iş yapmayı düşünmedim değil :) geçenlerde xxx bir mağazanın mağ.müd. yardımcılığı için görüşmeye gittim.(mağazacılık enson düşnecegim işlerden ) Görüştüğüm koordinatör inşaat mühendislerinin,mimarların,bölge müdürlerinin vs.. başvurduğunu söyledi. izmirde durumlar fena gibi ama önceliğim tabi normal bir iş bulmak :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...