Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Keşke patide kız üyeler de olsaydı. Kız topicleri açıp konuşabilseydik...

dylanN

Öne çıkan mesajlar

calimero said:

Saeros said:

şaka bi yana kız gelince doksan kişi yazıyor, abov diye kaçıyor tabi kızlar da normal olarak

yazmayanlar da laf sokuyor falan

ha gerçi herkes herkese laf sokuyor, sırf qarı diye pozitif ayrımcılığın lüzumu yok.

yani ne bilim, başından beri böyleydi zaten paticik. çok öyle şey yapmanın anlamı yok.

tl;dr şey yapmayın

saeros kız mısın?!

Hoigeldin seap
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Saeros said:

şaka bi yana kız gelince doksan kişi yazıyor, abov diye kaçıyor tabi kızlar da normal olarak

yazmayanlar da laf sokuyor falan

ha gerçi herkes herkese laf sokuyor, sırf qarı diye pozitif ayrımcılığın lüzumu yok.

yani ne bilim, başından beri böyleydi zaten paticik. çok öyle şey yapmanın anlamı yok.

tl;dr şey yapmayın

merhaba burcu.
saeros kız mısın?!
Sosyal ağlarda paylaş

Kadın olunca illaha don, sütyen, makyaj malzemesi dildo vs vs falan mı konuşulması gerekiyor anlamadım ben açıkcası.
İllaha ki kadın topici olmasına gerek yok mesela ayakkabı topic i var git oraya sen de fikir sor ve/veya beyan et. Oldu bitti.

Ben şahsen aryadan hiç "bu oyun kadınlara göre mi?" sorusu duymadım :P
Sosyal ağlarda paylaş

Malibu said:

Kadın olunca illaha don, sütyen, makyaj malzemesi dildo vs vs falan mı konuşulması gerekiyor anlamadım ben açıkcası.
İllaha ki kadın topici olmasına gerek yok mesela ayakkabı topic i var git oraya sen de fikir sor ve/veya beyan et. Oldu bitti.

oyun ile kadin i ayni cumle icinde kullaninca triggerlanan tipler var burda lutfen sadfasfd

ha bide burdaki ayakkabi topigine bakip hayattan sogumak icin kadin olmaya gerek yok, son postlanan uc ayakkabanin 2 si kesin migde bulantisi yapicak ayardadir ve bunu topige bakmadan guvenle soyliyebiliyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

Beyler koşun
Zevklerimize laf edilmiş

abi gercekten cok korkunclar ama. hani o ayakkabilar o saatler... onca zevksiz bu forumda sozlesip toplanmissiniz resmen. sonra niye kizlar kaciyor diye soyleniyorsunuz.

ekoseli gomlek kot falan giyin bari. siradan olun cins olmayin.

aylav dumduz adam <3
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Malibu said:

oyun ile kadin i ayni cumle icinde kullaninca triggerlanan tipler var burda lutfen sadfasfd

ha bide burdaki ayakkabi topigine bakip hayattan sogumak icin kadin olmaya gerek yok, son postlanan uc ayakkabanin 2 si kesin migde bulantisi yapicak ayardadir ve bunu topige bakmadan guvenle soyliyebiliyorum :D

https://img-gozalan.mncdn.com/Assets/Base/Originals/66521_0.jpg

bunu görünce için bir hoş olmuyor mu şimdi yalan söyleme.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...