Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Kış İndirimleri 2016

Darksun

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

oyun nasıl peki, ben baya hallenmiştim sonra releasede bakamadım

baya sıkıntılıydı sonradan düzelttilerse bilmiyorum. çabuk sıkıyor, hep aynı şeyler, tasarım hataları var bölümlerde hep büyük çatışmalara girmek zorunda kalıyorsun, savaşmayıp sevişip bitirmek imkansız gibi.

ama güzel bir havası da var oyunun 5-10 lira falansa alıp biraz vakit harcanabilir.

Satellite Reign Satellite Reign Satellite Reign Satellite Reign

başka soranlar da olmuş, onlar da nasiplensin.
Sosyal ağlarda paylaş

Shadowrun Hong Kong ve Boston Lockdown için hangi versiyonları almak lazım, sormuştum ama cevap gelmedi. Bir sürü Deluxe, Directors Cut, Extended Edition filan gelmiş çorbaya dönmüş her birinin Store Page leri.
Sadece
Shadowrun Hong Kong - Extended Edition (7,75TL) ve
Shadowrun Chronicles: Boston Lockdown (7,75TL) mi alıcam?
Shadowrun Chronicles: INFECTED Director's Cut (12,25) de var, "The Director's Cut version combines the Shadowrun Chronicles: Boston Lockdown and the INFECTED!" demiş, INFECTED! nedir ayrı bi oyun mu, exp pack mi? Hiç duymamıştım bunu. 3,25 e de DLC si var. Shadowrun Returns ve Dragonfall oynadım.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Shadowrun Hong Kong ve Boston Lockdown için hangi versiyonları almak lazım, sormuştum ama cevap gelmedi. Bir sürü Deluxe, Directors Cut, Extended Edition filan gelmiş çorbaya dönmüş her birinin Store Page leri.
Sadece
Shadowrun Chronicles: INFECTED Director's Cut (12,25) de var, "The Director's Cut version combines the Shadowrun Chronicles: Boston Lockdown and the INFECTED!" demiş, INFECTED! nedir ayrı bi oyun mu, exp pack mi? Hiç duymamıştım bunu. 3,25 e de DLC si var. Shadowrun Returns ve Dragonfall oynadım.

deluxe, extended cut gibi paketlerde hicbirsey yok. tamamen art book, soundtrackden olusuyor. returns ve dragonfall oynadiysan ayni firmanin hong kongu al. diger iki oyun infected ve boston lockdown kotu oyunlar zaten biri baska bir firmanin.

tl dr 7 lira hong kongu al sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

4 kişi coop için oyun arıyoruz.

Dying Light nasıldır? Başka öneri de olur.

dying light baya iyi. biz 2 kişi oynamıştık 4 kişi var mı bilmiyorum ama varsa güzel alternatif. konu olmasa da olur gameplay iyi coop derseniz division single'da bi 50 saat götürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

grinny said:

Aşağıdakilerden neyi/neleri silmek lazım? Open world oynamaya özeğim yok gibi aslında ama bilemedim.

Batman™: Arkham Knight
Just Cause 3 XL
Mad Max
METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
SatelliteReign
Invisible, Inc. + Contingency Plan Bundle
Punch Club

Mad max baya guzel. Silme. Open world ama istersen full gorev gidebiliyosun. Bi de arabali combatlar cok keyifli
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Sadece

Shadowrun Chronicles'in Returns/Dragonfall/Hong Kong ile alakasi yok, farkli yapimcidan farkli tarzda oyunlar. Eger "Dragonfall'u oynadim, onu yapanlardan sonraki oyunu oynamak istiyorum" derdindeysen onlari almana gerek yok

Shadowrun Hong Kong - Extended Edition stand-alone, tek basina alman yeterli
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

grinny said:

Aşağıdakilerden neyi/neleri silmek lazım? Open world oynamaya özeğim yok gibi aslında ama bilemedim.

Batman™: Arkham Knight
Just Cause 3 XL
Mad Max
METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
SatelliteReign
Invisible, Inc. + Contingency Plan Bundle
Punch Club

Mad max baya guzel. Silme. Open world ama istersen full gorev gidebiliyosun. Bi de arabali combatlar cok keyifli

Eyvalleee
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...