Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

11-13 yaş için android tavsiyesi

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Abi senin kızlar biraz daha popi telefon isterler diye tahmin ediyorum. Tabi sen bilirsin en iyisini de, o yaştaki çocuk okulda arkadaşlarıyla karşılaştıracaktır yani. Xiomi filan kesmez kızları. Erkek olsa diyeceğim özelliklerine bakar da kız olunca onlar işin daha çok artistliğinde. doğruya doğru şimdi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Onlara kalsa IP7 istiyorlar da hayat şartlarını açıkladım yani birer tane IP7 yaklaşık 7.000TL dedim.
Bizde çalışan çaycı çocuğun 3 aylık maaşı o kadar para diye güzelce anlatmaya çalıştım işte ev kirası okul öasrafı vs vs.
Anlamışlarki birazdan gelip biz telefonumuzdan memnunuz yeni almıyalım pahalı falan gibi bişiler dediler yavrularım. Onlarmı beni yiyo ben mi onları tam net değil ama artık androide geçme zamanları geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Onlara kalsa IP7 istiyorlar da hayat şartlarını açıkladım yani birer tane IP7 yaklaşık 7.000TL dedim.
Bizde çalışan çaycı çocuğun 3 aylık maaşı o kadar para diye güzelce anlatmaya çalıştım işte ev kirası okul öasrafı vs vs.
Anlamışlarki birazdan gelip biz telefonumuzdan memnunuz yeni almıyalım pahalı falan gibi bişiler dediler yavrularım. Onlarmı beni yiyo ben mi onları tam net değil ama artık androide geçme zamanları geldi.

sizin çaycı yine iyi alıyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Çalışıyorsa elleme, Settingse gir en aşağıda telefon hakkında ya tıkla, ekranın altında sistem güncellemeleri düğmesi çıkar zaten.

Da dediğim gibi onlarda zaten ya global rom, ya xiaomi eu romu yüklüdür. Çalışıyorsa elleme.

İmei yi kontrol et kayıtlı mı diye yeter. Bazen unutuyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Telefonlar geldi valla canavar gibi şimdilik ama birşey sorucam.
Android versiyonunu nasıl güncelliyorum bulamadım yani baya da bi aradım ama MiUi güncellemesiş ok ama marshmallow guncellemesini kontrol et falan çıkmıyor biryerlerde.

mi sitesinden ürün doğrulama gibi bir şey yapılıyor aksi halde güncelleme alamıyorsunuz. Siteye telefon bilgilerini girerek aktive edin mi hesabını.
Sosyal ağlarda paylaş

Hızlı bir review yazayım.
Cİhaz gayet başarılı yani elinizde uyduruk çin malı hissi olmuyor. Kameraları çözünürlüklerine göre biraz zayıf ve daha yazılımları yenilenmediğinden herhalde biraz kesintili gibi ama ilk update ile düzelecektir. Pili bitmiyor. Aksesuar falan henüz yok ama illa gelecektir 1 aya kadar kılıftı cam korumaydı vs falan.
Hız olarak bence baya başarılı applerde.
1 2 OS update sonrası baya güzel telefon olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...