Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mithat'ın Maceraları

Mithat

Öne çıkan mesajlar

Hem it gibi işim var bitmiyor haftasonu çalışıyorum , hemde kurs bitti hocaya projenin son halini teslim ettim ama geçer not alamama şansım var , geçer not alamazsam sertifikayı alamıcam , sertifikayı alamayınca tekrar etmem gerekecek bütün kursu. Silkicem öyle kursu , beğenmiyosan bi şans daha tanı daha iyisini yapiim , ne biliim geçer not alınıp alınmıcağını , okulda bile vize var quiz var , finalden önce bi ton şey var , tez yazarkende bir kere göstermiyorsun bin kere konuşuyosun hocanla , tek seferde 1 senelik haftasonunu harcamak kadar saçma bişi yok , yaptıysan yaptın yapamadıysan 1 sene daha haftasonlarını kursa ayır. Lan beğenmediysen neyini beğenmedin söyle bende ona göre çalışiim.
Sosyal ağlarda paylaş

S*****o Agency olarak g**ümden salladığım firmamın bugün instagram , facebook , twitter hesaplarını açtım , hatta ilk 3-5 paylaşımlarınıda yaptım , yarına 300+ takipçi tahmin ediyorum hepsinde ilk günden akar takipçilerim eminim.

talep üzerine sansürlendi - müdüriyet
Sosyal ağlarda paylaş

Acaip uykum var ve hastayım. İşede yeni başladım diye bişi diyemiyorum , adamlar iki hafta evvel kusup çıkartıyorum diye eve gönderdiler sağolsunlar , şimdi yine kötüyüm diye gitsem adamlar bu ne lan hastalıklı birini aldık habire hasta dicekler diye bekliyorum 2 saat daha ama çok uzuuuun bi gün oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...