Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

İlk defa asiri lowrolladim sanirim bu paket olayinda cok sinirim bozuldu :D

83'de 3. Archbishop, arfus ve de Bolvar. Prologue'dan da jaina cikti. Neyse mage ve paladin oynayabilirim ilk haftalar at least

Yalniz dust da cok az geldi ya valla sinirim bozuldu komplo teorisi yapasim geldi

Prologue dedigim bu arada, solo adv.a girip ilk adventure'i hallettiginizde 9 dk'dan birisi sizin oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ozan said:

Biraz şans olacak insanda ya, sabah 50 pack açtım, tek legendary, o da hiç oynamadığım, kartlarını direk toz ettiğim warrior. 0 legendary ile giriş yaptık bakalım.

şu da mümkün değil. 50 packte 1 legendary yani direk mümkün değil.

ilk 10 pack'te 1 tane legendary otomatik veriyorlar çünkü. sonraki 40 pack içinde de garanti 1 tane çıkıyor, 40'ta 0 çıkma ihtimali yok çünkü.

ola ki böle bişi olduysa direk blizzard'a şikayet et.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

şu da mümkün değil. 50 packte 1 legendary yani direk mümkün değil.

ilk 10 pack'te 1 tane legendary otomatik veriyorlar çünkü. sonraki 40 pack içinde de garanti 1 tane çıkıyor, 40'ta 0 çıkma ihtimali yok çünkü.

ola ki böle bişi olduysa direk blizzard'a şikayet et.

Evet dediğin gibi legendary o ilk 10 packten çıktı. Şikayeti düşünmüyor değilim, ama önce akşam hearthstone forumlarına girip benim gibi olan var mı diye bakacağım. Birkaç kişi varsa şikayete gerek yok, bedevi moda girmişim demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

yani dediğim gibi 3 opsiyon var

1) 50 packi farklı expansionlardan açtı
2) bug var ve 50 packte alması gerekenden az legendary aldı
3) sallıyor :D

1 legendary gözünden kaçırıyor olma ihtimali düşüktür heralde. alt tarafı legendary yazıyorsun aşağıya görüyorsun yani :D gerçi onu yapmayı bilmiyorsa falan olabilir tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

kayit altinda olmasi sebebiyle geleneksel pack opening yayinimi aciyorum.. isteyen buyursun :P..

https://www.twitch.tv/sipro84

ya ben yayin boyunca konustum da hic sesim gelmemis, kusura bakmayin..

4 ayda 1 yayin acinca boyle oluyor :)..

arya sana soyledim de duyulmamis..

rexxar prologue'dan geldi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...