Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

behran

Öne çıkan mesajlar

pattisliborek said:

Fin said:

dayanamadim
3. switchin siparisini verdim xD
ucuza switch istteyen varsa durtsun 1 aya devredeyim sdfsdf
diablo edition

abi... :D

path of exile'ı da çıkarırlar mı acaba switch'e?

ps4'e de gelmiş.

poe switch e portlanir mi baya komplike diablo gibi 3 tus spam degil keske gelse handheld hack’n’slash en sevdigim tur 305 saat wii u hyrule warriors oynadim
Sosyal ağlarda paylaş

ula ben kaçırmışım bunu, marvel ultimate alliance 3 geliyormuş!

ps2'de çok az x-men legends oynadıktan sonra (bozulmuştu 10 liralık korsan dvd :P fps de düşüktü zaten iirc) ilk kez bi arkadaşın wii'de oynamıştım ilk ultimate alliance'ı 2-3 saat. "oyun iyiymiş de motion falan yalan, pc'de yok mu bu" derken bulup vahşi gibi bokunu çıkarana kadar oynamıştım. hatta port'u düzgün olsa steam'e de basacaktım, rahmetli totalbiscuit'in vidyosu durdurduydu. (önceden ortalama düzgünlükte bi port'la pc'ye çıkmış oyunu steam'e geçirirken yeni port'un ağzına nasıl bu kadar sıçtıklarını merak ediyorum. neyse.)

2. oyun civil war konulu olduğu için "hype manyağı ama boktan" çıkmıştı aynı çr counterpart'ı gibi lel

kadroyu bol tutup oyunu dlc manyağı yapmadan çıkarırlar umarım.

3-4 gün önce ultimet alliance switch'te yok mu yea, olsa da oynasak diyordum, süper oldu.

switch exclusive'miş ayy lmao https://twitter.com/NintendoAmerica/status/1070863445468139521
Sosyal ağlarda paylaş

switch'de olan her oyunu bunda tercih eder oldum.

handheld muthis zaten. isyerinde butun gun masa/pc onunde olunca evde yatip oynamak guzel. uykudan once 1 saat dead cells kastirmaca falan guzel.

en guzeli de standby harika. basiyorsun kaldigin yerden devam. ps4 de var evde acip oyuna girmesi 5 dakikayi geciyor o bile usendiriyor cogu zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de çok özeniyorum 30 yaşında hala çocukluk arkadaşıyla 7/24 takılıp atari oynayabilen adamlara. Benim çocukluk arkadaşım oyun yapıyor şu an o kadar içli dışlı ama İŞ YOĞUNLUĞUNDAN oyun oynamayı geçtim, görüşemiyoruz bile.

Eskiden de internet vs. yok diye birbirimizi ev telefonundan arayıp Red Alert oynardık CPU'ya karşı. Hayat çok acımasız mk
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...