Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2016-2017

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Abi estetik vs hayvanlık(Ki LBJ hayvanlığın ötesinde müthiş bir fundamental) muhabbeti yüzünden de MJ'in büyüklüğü tartışmaya kapalı kalıyor bazen.

Mesele Nadal bir ara Federer'i sürekli silkeliyordu ama adam işte majesteleri, müthiş bir estetik ve teknik, o yüzden Nadal'ın daha iyi olduğu dönemde bile en tepede o vardı algı olarak sdjfsdjf.

Ya ben de fena gazlandım; umarım Cavs bir şekil alır bugün maçı; çünkü alırlarsa 3-3 garanti gibi birşey o ivme ile
Sosyal ağlarda paylaş

Estetik konusunda da fiziği el vermediği için estetik gözükmüyor adamın yaptığı hareketler. Yoksa çok abuk subuk götünden başından şutlar da çıkartıyor bu adam, 4 kişinin arasına girip ters turnikeyle de bitirebiliyor.

Yani kapasite olarak her şey var artı fazlası var hayvanda. Gerçekten şu haliyle NFL'de bile rahat wing back falan oynar.
Sosyal ağlarda paylaş

KD en cok isteyendi, en iyi oynadi hakederek aldi sevindim KD adina.

Lebron karakter olarak on numara, MJ'e muhtemelen yuz basar bircok saha disi anlamda, saygiyi sonsuz hakediyor, gelmis gecmis en iyi ikinci olarak..

Ama ben en cok bu adami seviyorum ya. Umarim sagligi toparlar..

https://www.youtube.com/watch?v=QOCcd-iAljI

Sosyal ağlarda paylaş

Şu son maçta bench katkısının önemini suratımıza tokat gibi vurdu GSW.

Lebron öldü bitti, kendini yedi kaç kere Korver'a, Deron'a boş şut yaratıcam diye, hepsini kaçırdı adamlar. İnanılmaz gerçekten şu adamların hala oynayabiliyor olması. Ben olsam son maçın devre arasında falan sözleşmelerini feshetmiştim.

Neyse geçmiş olsun, her sene 3-1'den dönüp kazanmak olmuyor demek :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Korver'ı gerçekten anlamak mümkün değil.

Zamanında NBA'in en iyi 3 ceza şutöründen biriydi. Perdeden gelip hayvan gibi üçlük sokardı. Şimdi önü bomboşken eline gelen topu sokamıyor. Yani hiç mi şut çalışmadın 3 senedir be adam nasıl şirazesi bu kadar kayabiliyor bu elin?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi işte kaç tane boş şut hazırladılar adama, gitti onlarda içeri koşup saga sola pas atmayı tercih etti. Denedikleri de zor şutlardı hatta.

Sadece son maç değil bu arada, benim tepkim tüm seri boyunca sıçmalarına. Deron bi kazandıkları maçta oynadı, diğerlerinde sopayla dövmelik oynadı tam.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Sostizm tam yerli sevici abi. Hamza Hamzaoğlu kaçmış içine

olm yerli sevici olsun da, korver'ın şut çalışmadığı için böle düşüş yaşadığını ima etmek için lcd bonzai ot eroin kokain, olabilecek her şeyi karıştırmak lazım.

bu şutörler günde milyor şut atıyor. antremanda %85'le falan üçlük atıyorlar. korver'ın efsanesi var 99/100 üçlük attığı antrenmanda. normal herhangi bi antrenmanda da ortalama 93/100 mü ne atıyormuş.

kalkıp "sürekli tekrar yapması" lazım diyo ama sostizm ashdfuadshf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...