Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sinemia

bingildak

Öne çıkan mesajlar

tam olarak online değil ama app üzerinden yürüyor buraya açayım

özellikle pahalı sinemalara sık gidiyorsanız baya op bir şey. bir arkadaş almış, ondan duydum bende. kısaca olay şu aylık 50 tl veriyorsun istediğin sinemaya günde bir kere olmak şartıyla girebiliyorsun. istinye park imax falan da dahil. zaten bilen bilir, imax bileti 31 lira. sık sık sinemaya giden adam 2 defa gidiyor olsa bile parasını çıkartıyor. bundan sonrası bedava incentive işte, eve geçerken canın sıkıldı masrafsız gir imax filmini izle. sosyallik + sinema kültüründen falan yürümüşler.

link vermeye gerek yok olduğu gibi adresi.

http://i.imgur.com/rVtHWWn.png
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

sinema gerçek bir meh ya. yol parası, yolda geçirdiğin zamanı, girdiğinde illa ki senin veya yanındakinin canının çekip aldığı mısırı vs. her türlü israf.

ki bunu 25 yaşıma kadar falan ayda ortalama 2 sinemaya giden biri olarak söylüyorum yani.

olay netflix & chill..

tesis sıkıntısı var müdür. ev kirasını da katarsan sinemadan pahalıya geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

sabonis said:

sinema gerçek bir meh ya. yol parası, yolda geçirdiğin zamanı, girdiğinde illa ki senin veya yanındakinin canının çekip aldığı mısırı vs. her türlü israf.

ki bunu 25 yaşıma kadar falan ayda ortalama 2 sinemaya giden biri olarak söylüyorum yani.

olay netflix & chill..

tesis sıkıntısı var müdür. ev kirasını da katarsan sinemadan pahalıya geliyor.

:D evin zaten var ama. hali hazırda evin yoksa film izlemek için ev kiralıyorsan, büyük sıkıntı var :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...