Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Takasla Alınık GTX980

darkageman

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle Herkeze Merhaba,

Arkadaşlar başlıkta belirtmiş olduğum gibi GTX 980 arıyorum CW sorunu olmayacak fatura+kutu+garantisi olursa iyi olur.

Karşılığında vereceğim parçalar şu şekilde;

EVGA GTX 960 SSC ACX2.0+ 4 GB 128 BİT Vatan faturalı kutulu garantisi devam ediyor. Temiz.

Xigmatek XCP-A600 X-Calibre 600W Güç kaynağım var kutusundan 1 kere çıkardım 1 kere kullandım. Kutu+Fatura+Garantisi devam ediyor Vatandan alınma

G-Skill Ripjawsx 4X2 GB 1600 MHZ CL9 Ram Kutu+Garanti+Faturası vardır. Sanalmarketimden aldım.

Corsair FORCE SERIES LS 120 GB SSD var kutusu ve faturası duruyor. Ürün problemli olduğu gerekçesiyle vektron tarafından değiştirildi yaklaşık 3 ay önce. İçine Windows 10 yükledim öyle duruyor SSD ama garantisi devam ediyor mu bakmam lazım.

Elden Takas Tercihimdir. İstanbul içi.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

niye 900 serisi? 1000 serisi çıktı, dengini alacaksan 1000 serisinden alsana 1060 oluyor sanırım.

takas çok zor bir takas, buradan bulman zor. donanım haber falan dene.

Abi denedim de orada ölücü çok yani. Adam 900'e alıyor 1200 TL ye kakalamaya çalışıyor millete. 970 neden söyledim dersen monitörüm benim eski 1440x900 Philips bir monitör 2011 de almıştım. Yaşayan efsane. 1060 alsam o monitör o çözünürlük yani çöp olur.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Geleceğe yatırım yapmak daha mantıklı yeni monitör alınca yaptığın haksızlığı telafi edersin sdfsd.

Doğru diyorsun vallahi. Ama aklımda 980 almak var işte ucuz yollu şu aralar zaten 2-3 sene de götürür. 960 dan memnunum da her bir güncellemeden sonra ölüyor gibi hissine kapılıyorum. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...