Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FM 17 - Kasım

behran

Öne çıkan mesajlar

- günümüz futbolundaki hiçbir taktiği oyuna entegre edemiyorsun

- günümüz futbolundaki hiçbir antrenman metodunu oyunda uygulayamıyorsun

- günümüz futbolundaki hiçbir transfere benzer transfer gerçekleşmiyor

- oynayan oyuncunun takımı illa ki 5 sene sonunda 4. ligden çıkıp şampiyonlar ligini kazanıyor (hilesiz)

- 36bin900 şut atı gol atamıyorsun

rewendor'un dediği gibi , bu oyuna vakit harcıycağıma hiç harcamam daha iyi. olay parasını vermeden oynamak da değil hani korsanı aynı gün çıksa yine indirip oynamam sanmıyorum.

football manager öncesindeki "with ball/without ball" taktik sistemini ve "okları" geri getirsinler belki o zaman oynarım
Sosyal ağlarda paylaş

oyun motorunun cm serisinden bu yana çok değiştiğini sanmıyorum ben, bizim motor değişti. 01/02 den bu yana 15 yıl geçmiş. o zaman oyuncuları görmüyorduk -ki bence hala görmemek daha iyi. hayalgücüne alan bırakıyordu- o zaman bu taktik absürtlükler bu kadar göze batmıyordu.

oyunda herhangi bir kontrol hissi yok. birşeyi gerçekten değiştirip değiştirmediğinin bir göstergesi yok. bunu hesaplaması niye bu kadar zor ben anlamıyorum zaten. civ motoru taksınlar buna, hesabı kuvvetli.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Racial fikri iyi mesela.

Türkiye için konuşursak F.Bahçe'yi yönetirken Başkan kafasına göre transfer yapacak mesela al bunu oynat diye. Ne çıkarsa artık o oyuncu random.

Galatasaray ile oynarken maç kadrosu ekranında bir bakmışsın Bruma yerine Sabri var, yeniçeriler bunu oynat hoca ;)) falan diyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

0:33'te taç atılırken durdurun.

Sağda nedense mal gibi bomboş bırakılan bir oyuncu var. Tamam gerçekte de böyle şeyler oluyor. Güzel. Taç atılırken 6 pastaki zenci arkadaş "Aa kimse bunu tutmuyor" diye chargelıyor. "Lan naapıyosun içeriyi mi boş bırakcan" diye söylenirken, top, taçı atan adama pasla geri yollanıyor. Ama ne kadar kötü bir pas... Ben öyle pas versem halı sahadan kovalarlar. Ancak taçı kullanan arkadaşın First touch 21 crossing 42 teknik 84 olduğu için içeri hayvan gibi orta açmayı başarıyor.

Peki SI. Dürüst davrandığın için teşekkürler.

Not: Ha bir de Watford'un 0.50 ile 1.00 arasındaki "paslaşmaları" akıllara zarar. Ofofofofof.

Not 2: Son bir şey daha. Yıl 2016 oldu. Dünya futbolu kompakt hale geldi. Ama SI'a göre forvette oynayan 2 adam hayatta topun arkasına geçmek gibi bir şeyi öğrenemedi.

Bu ne abi? hakkatten yani. Bu ne? Watford'un FCleri ne?

Not 3: Aha bak bu gerçekten son olsun. Videoda ses yok. Neden mi? Miles Jacobson'a bağlanalım.

Miles Jacobson @milesSI 3 Eki
Miles Jacobson Retweetledi: AlexTHFC
It's more that the person who did the video capture forgot to turn the sound setting on.

@milesSI Sound disabled? That sounds like we are getting a feature that has to do something with sound.

Videoyu kaydederken sesi açmayı unutan ve bunu farkettiklerinde de amaann koy bi tarafına rahvan gitsin kafasında çalışan bir firmadan bahsediyoruz :D:D

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...