Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Luke Cage (2016) - Netflix

Aluriel

Öne çıkan mesajlar

Auril said:
fisk örüncek adamın villianı değil mi ya, dd ye başka villain mı bulamamışlar ?

Kingpin direk New York'un "BÜYÜK SUÇ PATRONU"

tüm suçlar senden sorulduğunda haliyle Örümcek Adam villianı olmakla limitli kalmayacaktı. Daredevil, Punisher, Captain America felan kim varsa çakışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

5.bölüme geldimde biri bana jessica jonestaki olaylara göre hangi zaman diliminde geçtiğini söyliyebilirmi? öncemi sonramı çözemedim.onda bar işletiyo bunda berber dükkanı falan.

bide kaç tane sevgilisi ölüyo bu herifin? jessica jonesta ölen bu polis kadınmı?
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

5.bölüme geldimde biri bana jessica jonestaki olaylara göre hangi zaman diliminde geçtiğini söyliyebilirmi? öncemi sonramı çözemedim.onda bar işletiyo bunda berber dükkanı falan.

bide kaç tane sevgilisi ölüyo bu herifin? jessica jonesta ölen bu polis kadınmı?

JJ den sonra geçiyor. İlk bölümde diyordu suratımdan shotgunla vurdu diye önceki hatun. Jessica Jones'ta ölen de Reva. Polis değil. Hapishane flashbackteki kadın.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

daredevil s1 -> jessica jones -> daredevil s2 -> luke cage
diziler bu şekilde yayınlandı ve tarih sırası da bu şekilde.

ölen eski sevgilisi jessica jones'ta bir fotoğraf olarak gösteriliyor. aynı fotoğrafı luke cage 1. bölümde de görüyoruz.
luke cage 1. bölümde jessica jones'a atıfta bulunuyor ve kafasına shotgun dayadığından bahsediyor.

onda bar işletiyor evet. ama oradaki bar patlıyordu. haliyle yan işlere geçmiş. kirada kalmak için paraya ihtiyacı var sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

he bone he o kadar kolaya indirgedik zaten olayı

all-powerfull opresive bi ex-bf var kıza ptsd hastası olacak bi tramva yaşatmış hala kızı stalklıyo , dominating bir gücü var , bırakamıyo kıza deli gibi aşık, kız çaresiz zayıf ama özgürlüğünü kazanmak ve dik durmak için çabalıyo kendi bedeni kendi kararı kimse onu opress edemez

dünya genelindeki ergen kız fantazisi şu yukarda yazan şey
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...