Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Kupa | Beşiktaş - Galatasaray | 13 Ağustos Cumartesi - 20:45

Llama

Öne çıkan mesajlar

Sinaydir zaten gobekte oynadiginda oynamiyor gibi etkisizlesiyor.

Sola yakin oynamasi gerek onun. Daha etkili oluyor. Hos gobekten kendi kayiyor zaten sola ister istemez ama direk gobekte baskasi sola yakin sinaydir olsa gs icin daha iyi.

Tolga icin ilk mactan asmak ne kadar doğru bilmiyorum ama baya kotu gorundu.

Buruma dribbling 20 pace 20 iq 0 finishing 0
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben yedek kadroyla kaybettik zaten yeaaa kafasında değilim de şu kadro yedekti harbi zorlamayın artık sdfsdfads

Hayır valede değilsiniz ki çoğunuz aklı başında adamlarsınız. Ciddiye alıyor millet o yüzden cevap veriyor. Hele sen Rew ne zorladın hacı sadfafsd

Güzel kaybettik ama yani yalan yok. Bu boktan GS'yi yenmek lazımdı yedeklerle de olsak. Cenk taşıyabilse yükü yine alırdık gerçi rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu tebrik ettik zaten, kupayıda kötülediğimiz yok.

Siz niye böyle bir moda giriyorsunuz acaba :p

İlk yarıdaki pozisyon direk penaltı, hadi ofsayt ucu ucuna yine onu salla. Kaldıki bunlar bile olmasa bizim cenkin kazmalığından alamadık, gs nin müthiş oyunundan değil.

Şahsen bayağı rahat maç izledim, sadece bizim malın her pozisyonunda saçlarımın bir kısmı elimde kaldı :D

Penaltıya kalınca tamam bitti dedim ama bu kadar kötü biteceğini ben bile tahmin etmemiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece bu macla bi alakası yokki.

Turkiye kupası kupa mı. UEFA zaten sayılmaz. Super kupa tek mac zaten. Turkiyedeki super kupa ha ona yedeklerle cıkyık. 4 yıldız mı onlar hep zaten sike. SL de iki sene ust uste bala gruplardan cıktınız.

Sunlar sabit olarak her sene yazılan seyler.

Aramızda suan 23 kupa fark var. 23. yazıyla yirmi üç.

Son 5 senede kazandıgımız kupayı besiktas son 20 yılda gormedi bir sezon sampiyon oldunuz diye insanlık tarihinin en iyi takımı oldunuz.

Ama hala 'yedeklerle cıktık anca gs 4-6 ya oynar'. Sezon baslasın bakarız kim nereye oynuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Pozisyon olayını maçı izlemeden değerlendirmem doğru olmaz. Yalnız özetlere göre GS'nin de en az BJK kadar pozisyonu var gibi, hatta daha fazla var gibi gözüküyor. Yine de dediğim gibi, maçı izleyen değerlendirsin.

Tabii bu maç lig için bir ölçü değil.

Diğer konulara gelince, sidik yarışı haline getirmenin bir anlamı yok, birazdan uefa kupasına bağlar diyecektim ki yazana kadar bağlamış bile. İki taraftar da kendi takımını sezon öncesi bi trailer olarak gördü işte.

Ha bir de bu kupayı kazanmış olmamıza rağmen söyleyebilirim, benim kişisel görüşüme göre öyle çok ağırlığı olan bir kupa değil, daha çok prestij için işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Gs nin pozisyonlarda tehlikeli olan tek pozisyon gol harici necip in keserek kendi kalesine yolladığı toptu. Tolganın artist gibi uzaktan gelen topu uçarak alması yanıltmasın :p yine adam bir halta yaramadı.

bunun dışında seremoni hoşuma gitti hatta fenere atıfta bulundular bazıları gibi kaybedince sahaya çıkmamazlık yapmadılar diye :)

Normali bu değil mi zaten iyice garipleşmiş bu ülke ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu kadar yıldız varmış, 15 sene önce UEFA almışız diye BJK'lıların övünmemesi gerektiği de saçma.

Şu an sonradan eklenen şampiyonlukları eklesek bile BJK'nın 4 yıldız için 6 şampiyonluk daha alması gerekiyor. Şimdi önümüzdeki 5 sene boyunca ardarda BJK şampiyon olsa, hatta geçen sezonu da sayınca üstüste 6 şampiyonluğu olmuş olsa hala "sizin üç yıldız var bizim dört, konuşmaya hakkınız yok" mu denilecek?

Adamlar çok ağır bir maddi dönemi atlattı, düzgün kadrosu var, son senenin şampiyonu, bu sene de iyi transferler yaptılar, şampiyonluk hedefliyorlar. E bırakın da övünsün adam.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Bruma'dan bir yol olmaz. Yine dandik takımlara karşı hazırlık maçlarında iki şekil yaptı diye dileniyor taraftarda adamın son 3 senesi resmen koca bir çöplükten ibaret...

Zamanında bize iyi kitlediler diye kabul edip, 6 milyona teklif varsa direkt göndermek en mantıklısı da ki medyada geçtiği üzere olduğunu sanmıyorum yoksa direkt salardı Dursunlar.

6'ya satıp, çok rahat daha efektif bir kanat oyuncusu alınabilir. En kötü Valbuena'yı FB opsiyonsuz, düşük bedelle kiralayacak işte ona çökse verimi daha garanti adam almış olursun beklemektense, üstüne en kötü 2 transferlik para cebine kalır...

DarKRideR said:

DoubleW said:

Brumayı da öve öve bitiremiyolardı geldiği sezondan 2 tık geride

Şuna katılmıyorum. Gayet geliştirmiş kendini, özellikle Anadolu takımlarına deli işler.

Hani bitiricilik hazırlık maçlarında iyi gözükse de zorluk seviyesi artınca yine karar vermede sıkıntıları olduğu ortaya çıktı ama özellikle topla çok iyi dribbling yapıyor. Tek sıkıntısı işte sezon başında gençler genelde böyledir sezona performansını yayabilir mi o ki genelde TR'de yayamıyorlar sdafdsfsd

Yayarsa ama gol olmasa da çok asist yapar gibi gözüküyor. Tam Anadolu takımı bug abuser'i çünkü şuan görünürde.

buyuk koplaci ya lel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...