Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne istiyorum?

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

cok sacma ama...

abi babam rahatsizlandi. savasmaya devam ediyoruz.
is kosullari yarrak gibi. projede 6.defa yonetim degismis. benim 2. yonetimim oldu bu. 3. de sistem degisikligi.

ama huzurluyum sanirim ya.
hani hayat cok boktan, evet. ama ne bileyim ya.
iyiyim yani.

insaat sektoru sebebi ile koksuz hayata devam. ama cok iyi arkadaslarim, dostlarim var.
cok para almadan kolelige devam. ama elimden geldigi kadar hayatimi idame ettirebiliyorum. kotu de degil, hakketigim olmasa dahi.

iyi bence.

ne istiyorum? buradan bi arsa alip 3-4 kucuk micro villa yapip satayim istiyorum. yerleseyim adriyatik kenarinda bir yerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Beyaz yakalıyız ama memnunum yaptığım işten, fakülteye girerken hayal ettiğimi yapıyorum. Mutluyum yani. Kendi büromun başındayken daha kötüydüm, mutsuzdum. Hep avukat kendi başına çalışmalı derler ama kendi başına giremeyeceğin, yapamayacağın işler var kendin onlarca avukat çalıştıran patron olmazsan.

Sevdiğin işi yapmak olayı en iyisi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

alpha beta testing yap, fake cvler doldur at ne istiyorlar anlarsin.

birine alman ismi yaz birine 5 yil tecrube yaz vs.

birine phd'yi bitirmis yaz birine msc yaz.

bak bakalim kimler gorusmeye cagriliyor.

ugrasmak istemiyorum diyorsan internetten cv bulup at mail adresini degistirip

canim mercimek corbasi cekti.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Beyaz yakalıyız ama memnunum yaptığım işten, fakülteye girerken hayal ettiğimi yapıyorum. Mutluyum yani. Kendi büromun başındayken daha kötüydüm, mutsuzdum. Hep avukat kendi başına çalışmalı derler ama kendi başına giremeyeceğin, yapamayacağın işler var kendin onlarca avukat çalıştıran patron olmazsan.

İstanbul'a mı geldin abi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Giovanni said:

GERGE said:

İstanbul'a mı geldin abi?

Evet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...