Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trabzonda yapilacak seyler

tomkat

Öne çıkan mesajlar

Saka bi yana merkezde cardak pide var mutlaka orda pide ye. Boztepeye cik . Uzun gol gereksiz gitme bence. Rize tarafina gidecekseniz ayder yaylasina gidin. Sumela manastirina gidip mackayi gecince yol ustunde sagdaki restoranlardan birinde kuymak veya alabalik falan ye.. hmmm bu kadar aklima gelenler
Sosyal ağlarda paylaş

Trabzona gitmişken batuma git bence, pasaportsuz geç, 1gün gez takıl dönersin tekrar. Yol yaklaşık 2 saat.

Hayat batumda abi, trabzonda birşey yok boşuna.

https://www.google.com/maps/place/Batumi+Plaza/@41.646434,41.64361,18z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x7fa9d1fad97c112f!8m2!3d41.6464744!4d41.6436043?hl=tr-TR
Burda da elektronik alışverişini yaparsın dönersin geri.
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

Saka bi yana merkezde cardak pide var mutlaka orda pide ye. Boztepeye cik . Uzun gol gereksiz gitme bence. Rize tarafina gidecekseniz ayder yaylasina gidin. Sumela manastirina gidip mackayi gecince yol ustunde sagdaki restoranlardan birinde kuymak veya alabalik falan ye.. hmmm bu kadar aklima gelenler

Ya zaten trabzona donuste ugriycam. Simdi artvindeyim ben burasinin dogasi manyakmis ya

Rizeye de gidicem donuste, simdilik sadece icinden gectim bi yol var dumduz denizdi

Cag doner falan yedim burda trabzonda dedigin yerde pidr mide takiliriz

Sagol
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

Trabzona gitmişken batuma git bence, pasaportsuz geç, 1gün gez takıl dönersin tekrar. Yol yaklaşık 2 saat.

Hayat batumda abi, trabzonda birşey yok boşuna.

https://www.google.com/maps/place/Batumi+Plaza/@41.646434,41.64361,18z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x7fa9d1fad97c112f!8m2!3d41.6464744!4d41.6436043?hl=tr-TR
Burda da elektronik alışverişini yaparsın dönersin geri.

Zaten artvindeyim simdi batuma kesin ugruyoruz ama 5 saat beklersin dediler cok pis kontrol varmis giriste bi de bekletiyolarmis
Sosyal ağlarda paylaş

Fotoğrafçı arkadaşım var neredeyse 2 günde 1 geçiyor çekim vs. için. Max 30dk bekliyoruz diyor.

Şimdi bazı bilen bilmeyen, DARBECİLER CEMAATÇİLER ORDAN KAÇTI ÇOK SIKI KONTROL VAR desede, aslında abartılacak birşey yok.

Hem türk tarafı hemde gürcü gümrüklerinde standart 20 kişi sırada olur, türk gişeleri 2 adet, gürcü gişeleri ise 6 adet. Önemli kısım türk gişelerinden sorunsuz geçmek. Bir de iki gümrük arasındaki mesafeyi yürüyerek gitmek zorunda olduğun için biraz zaman alıyor evet. Araç ile geçmek daha hızlı tabi.

edit:
Bu arada aklınızda bulunsun, batum'a araç ile gitmeyi planlıyorsanız uluslararası sigortanızın olmasına özen gösterin. Yoksa kaza vb. durumlarda karşı taraf sizden direk olarak hasarın parasını isteyebilir. Vermiyorum banane derseniz hapis cezası var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...