Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy Note 7 (6)

Bone

Öne çıkan mesajlar

ahahah note 7 savunanlar vardı, aldılar mı telefonu, patladı mı ellerinde

http://www.forbes.com/sites/ewanspence/2016/10/11/galaxy-s8-save-samsung-under-pressure/

bingildak said:

note7 baya saçma bir modeldi zaten ya. s7 edgeden kötü olup sadece kalem gelmiş olmasından ibaretti. gimmick olarak iris eklemişler o yani.
Sosyal ağlarda paylaş

yoo... ben hangi ürün düzgün yapıldıysa onu desteklerim.
htc, apple, samsung, nokia, sony, ericsson ne olursa kullanırım ben.

s3-s4 döneminde samsung kullanıp ağzı yananlar samsung'u yerin dibine batırıyor diye "samsung pişmanlıktır" trendine katılmam gerekmiyor.
boktan bile apple peşinde koşan birisi olarak bu olayı samsung fanboi'luk olarak görmen normal tabii.

hatta bu topicte note 7 çıkarken eleştirmiştim kötü yanlarını da, insanlar kızmıştı :D
başarısız bi telefon sonuçta note 7.
Sosyal ağlarda paylaş

bu telefon 3,6k ya satılıyormuş?
insanlar üniversite öğrencisi ya da fakir oldukları için samsung felan alıyor diyordum abi hasta mısınız samsung'a bu parayı vermek nedir? "iphone çok kısıtlayıcı abi yeeaa ben özgür olmak istiyorum" goygoyunda iseniz de gidin sony felan alın.
samsung nedir sdfsfds
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

yoo... ben hangi ürün düzgün yapıldıysa onu desteklerim.
htc, apple, samsung, nokia, sony, ericsson ne olursa kullanırım ben.

s3-s4 döneminde samsung kullanıp ağzı yananlar samsung'u yerin dibine batırıyor diye "samsung pişmanlıktır" trendine katılmam gerekmiyor.
boktan bile apple peşinde koşan birisi olarak bu olayı samsung fanboi'luk olarak görmen normal tabii.

hatta bu topicte note 7 çıkarken eleştirmiştim kötü yanlarını da, insanlar kızmıştı :D
başarısız bi telefon sonuçta note 7.

samsung'un tek güzel telefonu s2 sanırım. ondan da emin değilim. Güzel gibiydi sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Samsung'dan Resmi Açıklama

Samsung’un küresel olarak yaptığı açıklamayı takiben, kullanıcılarımızın güvenliğini en ön planda tutmak amacıyla Samsung Electronics Türkiye olarak ülkemizdeki Galaxy Note7 Değişim Programı’nı durdurma kararı aldık. Yeni seri Galaxy Note7’lerin üretimi de Samsung’un ana merkezinden alınan bir karar çerçevesinde durdurulmuştur.

Önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili bir açıklama yapacağız. Bu süreç içerisinde Galaxy Note7 kullanıcılarımız daha detaylı bilgi almak için Samsung Çağrı Merkezini 444 77 11 nolu telefondan arayabilirler.

Göstermiş olduğunuz sabır ve anlayış için teşekkür ederiz.

İyi ki S7 Edge almışım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bu kadar saçma bir argüman olamaz. Samsung sürekli yeni telefon çıkartıyor, her yıl yenisini mi alsın yani müşteriler. Ürettiğin ürünü güncelleyeceksin. İki yıl dolunca en pahalı flagshipleri bile bırakıyor Samsung. S5'e Nougat gelmeyecek. Telefon ve tablet pazarında Apple kadar destek veren yok. 2011'in başında çıkan iPad 2 geçen ay güncelleme aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...