Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 7

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

xaty said:

trendsetterlık ile ilk kez yapmış olmak biraz farklı şeyler. pazarlama ve marketing becerileriyle ilkmiş gibi sunmayı iyi başarıyorlar ve insanlar bunu yiyor (bazen çok, bazen az). sundukları şeyler çoğu zaman önceden denenmiş, uygulanmış şeyler. örn parmak izini ilk motorola sunmuş akıllı telefonda (daha önceden de örnekleri var ama saymıyorum onları). adamların telefon ile ödeme işini ilk sunuşlarını hatırlıyorum, koca firmanın öyle bir çıkış ve duyuru yapmasını şaşkınlıkla izlemiştim.

http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2011/10/apple-we-totally-invented-slide-to-unlock.png

yalnız parmak izi olayında 5s'te ortaya çıktıktan sonra en erken düzgün çalışan samsung s5teki idi 1 sene sonra ki o bile 5s'teki kadar hızlı ve güvenilir çalışmıordu. s6 ile aynı seviyeye geldi diye biliorm.

Absolut said:

İlk çıkarmadı ama ilk çalışıp kullanışlı olanını çıkardı diyebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

Komodo said:

özellikleri ne zaman açıklanıyor? Bu cuma 10 günlüğüne amerikaya gidicem, satışı yetişir mi acaba bana?

yetisiyor sana, bugun acikliyorlar iste, bu guzel bilgiyi sana aktardigim icin bana da bi iphone 7 getirirsin :P

1 tane bulursam iyi yine :D Zaten alır mıyım almaz mıyım o da kesin değil, 6+ var, çok süper über bişey yapmışlarsa alırım :)

Dragonfire said:

Komodo said:

özellikleri ne zaman açıklanıyor? Bu cuma 10 günlüğüne amerikaya gidicem, satışı yetişir mi acaba bana?

bulunduğun adrese önsipariş geçmeye çalış?

İşin kötüsü bulunduğum yer yok :) newyork ta inip arabayla chicagoya kadar batıya gidip bi O çizicem haritada :) Hotel de nerede konaklıyacaksam orada netten yer ayırtıp kalıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

Komodo said:

İşin kötüsü bulunduğum yer yok :) newyork ta inip arabayla chicagoya kadar batıya gidip bi O çizicem haritada :) Hotel de nerede konaklıyacaksam orada netten yer ayırtıp kalıcam.

Of onu ben yaptıydım wisconsinden geze geze 26 saat sürmüştü :D
Bu gittiğimde miami-orlando yapıcam ama 3 saatmiş bişi olmaz ondan ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...