Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yalnız tatil 3-4 gün

SPectre88

Öne çıkan mesajlar

haftada 1 gun tatil yapiyorum max... senelerdir boyle.

tatile cikacagim zaman da problem oluyor, tatil verilmiyor genelde.

verildiginde sadece, aileden birisi hasta oluyor vs. dinlenecek firsat imkansiz.

o yuzden dinlecek bir "4 gun tatil" tam olarak %400 artim demek.

bayagi guzel dinlenir insan 4 gunde.

Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, Rewendor dedi ki:

Yanlış yapmaktan değil beyaz yaka hastalığı zamansızlık. Yılda 2 bilemedin 3 hafta yıllık izin olunca o kısıtlı sürede her şeyi yapmaya çalışmak için acele ediyor programı şişirdikçe şişiriyor insan.

sanirim almanlar dogru yapio bunu biraz daha, sik sik cok tatile cikiyorlar, ciktiklarinda 1 yere gidiyorlar genelde, orda da relax sekilde tatillerini yapiyorlar.

Bana gelince tatil gunlerini para olarak aliyorum mayisa ekleniyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Çok bunaldım ya. Daha önceki tatil arkadaşlarımın hepsi evlendi ? Daha önce hiç yalnız tatil yapmadım. 3-4 gün bir yer düşünüyorum. Single olunca oteller aşırı uçuk oluyor. Önerebileceğiniz kamp alanı (çadır yok) ya da işte bungalow tarzı düşük bütçeli yerler vs var mıdır? Asos tarafında çok var sanırım daha önce hep otelde kalmıştım orada

Sosyal ağlarda paylaş

23 dakika önce, Seru dedi ki:

yalnızsın iyice yalnızşalacaksın. bungalow izbe yerlere yapıyolar tepenin üstünde arı böcek havuzda kertenkele. güzel bi yer belirle merkezde kirala gez toz, sosyalleş.

bu nasıl bir doğa nefreti

@bLackcha0s

bungalovlar baya güzel, ahşaba temas etmeyi ve kokusunu falan da seviyorsan. Ama bunlar hep çiftler için tasarlı, o yüzden de 2 kişilik parası ödemeden kalman çok zor. Çok sıcak bölgede, eğer ağaçlar da bodursa gündüz pişebilirsin.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

daha geçen haftalarda kalkan'a gittim villa tipi tatil için. tam olarak da 4 günlüğüne. yol, git gel bile yoruyor ağalar. nasıl tatile gidip yorulmadığınızı söylüyorsunuz. 10 saat arabayla gidilen yol yorar.

tek kişi olunca sıkılma oranı daha fazla artıyor yalan yok. 5 yıldızlı otel desen zaten 3 günden sonrası hep aynı şeyler cidden sıkılıyorsunuz. arabayla gidip plaj plaj gezdim farklı restoranlarda yemek yedim gayet keyifliydi ama herşey pahalı. üzüyorlar kesinlikle. 

para harcamak sizi üzecekse yapmayın tatil, oturun evinizde ? döndükten sonra ne gerek vardı bu kadar açılmaya diyorum ara ara...

Sosyal ağlarda paylaş

sosyalleşme gibi bir amacım yok ya ? Denize girip, bira içmek istiyorum. akşam da max işte bir şeyler dinlerim varsa. Kaş müthiş aslında da uzak. Dalışa gideyim dedim kaş için bizim ekiple 7-8k ya çıkıyor. Uçmuş her şey ya ?
şöyle daha yakın ucuz yollu camping bungalov falan olsa giderim 3-4 gün. 

Sosyal ağlarda paylaş

Yakın olsun diyosan kaz dağlarındaki bungalowlu yerleri ataştırabilirsin. Deniz yok ama şelaler felan var aynı işi görüyor. Hem oralarda cıvık turist atmosferide yok mis gibi. Geçen hafta kaştaydım tek başına gidip bişey yapılabilecek atmosfer yok gerçekten. Kaz dağlarını araştır ama orda var bungalow şelale nehir yakını yerler. 

Sosyal ağlarda paylaş

Düşük - yüksek herkes için farklıdır. Bana göre kıy az paraya Cunda da takıl. Ada camping var biraz tuzludur ama güneşlenir biranı içer denize girer dinlenir gelirsin.sakin. Cunda merkez yada ayvalığa giderim dersen arabasız gelirsen taksicinin numarasını al getirsin götürsün. Yada butik otellere bakabilirsin. Hem denizi bu havalar için güzel ( soğuk ) hem sakin akşamlarıda az hareket için cunda merkeze gidersin ( Huzur tatili )

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...