Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedim Kacti - Ankara

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

bizim komşunun kedisi, komşular mesaiye gidince site içinde başka bir eve gidiyormuş, orada küçük bir çocuk varmış akşama kadar onunla takılıyormuş, -isim bile takmışlar kediye- komşular dönmeye yakın geliyormuş geri :)

bir gün evin önünden geçerken görmüşler, aaa bu sizin kediniz mi falan olmuşlar, kaç kere dedik sahiplenelim falan diye falan demişler

senin kedinin de başına belki böyle bir şey gelmiştir

birde ne kadar geçerlidir bilmiyorum ama şöyle bir mevzuda var

"Leningrad'daki Neva Nehrinin taşmasıyla oluşan ve laboratuvarını da sular altında bırakan sel sonunda köpeklerinin koşullu reflekslerinin değiştiğini farketmesi Pavlov için bir diğer dönüm noktası oldu."

böyle bir terör anında hayvanlar eski alışkanlıklarını falan sıfırlıyorlarmış, ondan sonrada bir yerde kalmış ise eskiyi unutmuşta olabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

bizim komşunun kedisi, komşular mesaiye gidince site içinde başka bir eve gidiyormuş, orada küçük bir çocuk varmış akşama kadar onunla takılıyormuş, -isim bile takmışlar kediye- komşular dönmeye yakın geliyormuş geri :)

bir gün evin önünden geçerken görmüşler, aaa bu sizin kediniz mi falan olmuşlar, kaç kere dedik sahiplenelim falan diye falan demişler

senin kedinin de başına belki böyle bir şey gelmiştir

birde ne kadar geçerlidir bilmiyorum ama şöyle bir mevzuda var

"Leningrad'daki Neva Nehrinin taşmasıyla oluşan ve laboratuvarını da sular altında bırakan sel sonunda köpeklerinin koşullu reflekslerinin değiştiğini farketmesi Pavlov için bir diğer dönüm noktası oldu."

böyle bir terör anında hayvanlar eski alışkanlıklarını falan sıfırlıyorlarmış, ondan sonrada bir yerde kalmış ise eskiyi unutmuşta olabilir..

ölmüş olmasın o bana yeterli abi vazgeçtim artık eve dönmese de olur. hani biri aldıysa da arasın, bugün mahallelinin uğradığı marketlere, fırına, manava, kuaföre ilan yapıştırdım. "alo ben kedinizi aldım ama geri vermicem" bile dese de olur.

şimdilik hayatta olduğunu biliyim yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...