Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Bodrum Turgutreis Deniz Manzaralı 2+1, 1+1 Daireler

Xenus

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Doğru diyon valla, akraba sıkıntı.

Yazlığım yok ,ama Antalya da yaşıyorum diye, millet beni gece gündüz balkonda bira, rakı, mangal , sonra bütün gün denizde, plajda, filan sanıyor galiba.

Yıllık izin alan - ya gelelim senin orada bir tatil yapalım diyor.

Diyorum gel, 3+1 daire, biz 3, Siz de gelin 4 , Amcaoğlu da aynı tarihlere almış izin, bende geleyim diyor. Onlarda 5. Tam 12 kişi 2 şer yedekli Konken okey partisi yaparız balkonda, vardiyalı olur, birileri uyurken diğerleri oyuna devam eder. Sonra kötü ben oluyorum , Ben çalışacağım mı, sizinle mi uğraşacağım. Oh be içimi döktüm rahatladım.

Valla sülalenin kötü adamı diye biliyorlar beni.
Sosyal ağlarda paylaş

@quo, abi resmen i feel you oldu. ne kadar güzel yazmışsın haha.

bizimki yazlık değil ama beykoz da bir köyde evimiz var bahçeli falan. kışın bir allahın kulu gelmez, yaz geldi mi millet "ya işte bi kanlıca' ya gidelim dedik sonra bir de sizi görelim istedik" falan diyor. malım çünkü ben. uğra siktirgit ozaman, mangalı niye yaktırıyorsun, trafiğin açılmasını niye bekliyorsun e pezevenk.
Sosyal ağlarda paylaş

Oripxnot said:

Uygulama ve beton kalitesi cok kotu duruyor fotograflardan bakinca. Bodrumda kalifiye eleman bulmak mi zor yoksa ucuza mi kactiniz. Samimi soruyorum valla, azicik bile balta niyetim varsa carpilayim.

Fotoğraflarda beton gözükmüyorki abi. O kısımlar bitti. Şuan mantolama işlemleri devam ediyor işte. Mantolama harcları, mineral sıvalar gözüküyor bazı binalarda tamamlanmadığı için. Zaten ilandaki markalara da dikkat edersen masraftan kaçınmayan bir proje bu. Kaliteli olması yanında lüks sınıf bir iş çıkarmaya çalışıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

Oripxnot said:

Uygulama ve beton kalitesi cok kotu duruyor fotograflardan bakinca. Bodrumda kalifiye eleman bulmak mi zor yoksa ucuza mi kactiniz. Samimi soruyorum valla, azicik bile balta niyetim varsa carpilayim.

Fotoğraflarda beton gözükmüyorki abi. O kısımlar bitti. Şuan mantolama işlemleri devam ediyor işte. Mantolama harcları, mineral sıvalar gözüküyor bazı binalarda tamamlanmadığı için. Zaten ilandaki markalara da dikkat edersen masraftan kaçınmayan bir proje bu. Kaliteli olması yanında lüks sınıf bir iş çıkarmaya çalışıyoruz.

Yok yanlis anlama hocam, hakkaten bilmedigimden sordum. Bir fotografta beton iskelet gorunuyordu ve gozume hic saglam gelmedi bir an icin ama tabiki biliyorum boyle bakarak anlasilmaz, bunun donatisi var c30u c40 betonu var var oglu var. Maksat muhabbet olsun, bilmedigim birseyler ogreneyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Binalar güzel kompakt fakat handikapları nefes alcak bir bahçelerinin olmaması gibi geldi bana.. ama istenen fiyat zaten malın ne olduğunu bildiğini gösteriyor müteahhitin. oralarda bir evim olsun , gidelim biz 15 20 gün çocuklar gelirciler için düşünülmüş. Ama komple yerleşip yaşamak için ne kadar uygundur bilemiyorum.. iyi satışlar diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
İlanı yeniledik. Son halini görebilirsiniz. Küçük işler kaldı sadece.

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-sahibinden-turgutreiste-0.78-faiz-aylik-1282-tl-taksitli-1-plus1ler-335976033/detay

Kutumu da boşalttım. İlginen olursa ÖM'den ulaşabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Komodo said:

resimdeki daire 56m^2 den büyük değil mi?

abi sitede 2+1 ve 1+1 daireler var. resimdeki daire 2+1. ondan büyük gelmiştir, ilanı düzelttim şimdi 2+1 diye. ayrı ayrı iki ilan açıcaz belki, 2+1 ve 1+1 için. görünebilirlik açısından daha iyi olur.

Esh said:

sadece bir emlakçı ile çalışıyoruz şuan. eskiden de çalıştığımız. başka emlakçıya vermeyi düşünürse babam, iddianı iletirim. :D

ocak olarak da set üstü konulur diye o şekilde bıraktık. müşterinin keyfine kalmış hangi tür ocak koymak istediğini artık. güzel mermeri kestirmek istemedi babam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...