Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Meal Box

eregorn

Öne çıkan mesajlar

Az önce bir değişiklik olsun diye yemeğimi buradan sipariş ettim. Pati de konusunu bulamadım. İzlenimlerimi yazayım Yardımcı olur belki.

Biraz garip bir web sitesi var. Yemeksepetinden sonra karışık geldi başlarda ama sonra alıştım ve çok daha rahat geldi. Siparişimi verdim(ekmek seçimi güzel bir dokunuş olmuş). Biraz tuzlu olduğunu düşündüm siparişi verirken ama olsun dedim. Yarım saatte kapınız da uyarısı aldım. Güldürme beni dedim, vakit olmaz dedi. Kapı çaldı. Bu kadar hızlı bir sipariş beklemiyordum. Kutuyla falan geldi(kutu istememe seçeneği var). Sunum gayet güzeldi. Sadece yemekler kapaklı olmadığından (sterçli gibi, böyle preslenmiş) açması biraz zaman aldı. Porsiyon gözüme küçük gözüktü ama doyurdu.

+Hızlı servis
+Çeşitlilik
+Sıcak yemek
+Doyurucu (tamamen şahsım adıma konuştum)
+Sunum
+Minik detaylar

-Yemekler günlük mü değil mi bilmiyorum
-Fiyat

Edit: Kiler kızdı. Edit geldi. "Galiba yemekler mikrodalgada ısıtılıp getiriliyor. Eğer öyle ise bunu eksi sayarım" yazısını kaldırdım ve başka bir şey yazdım...
Sosyal ağlarda paylaş

ürünler günlük değil ama paketlenip gönderildiği için 3 gün dayanıyor 3. gün ıskarta

fiyat için ise diyeceğim şu, eve servis yapan diğer restoranlara göre ev yemeği kalitesinde ürün yaptıkları için aslında o kadar da pahalı değil keza içinde katkı maddesi basılmış hamburger tüketmiyorsun.

güvenle yiyiniz
Sosyal ağlarda paylaş

1.5 sene kadar once ilk siparisimi vermistim eksik gelmisti. Sonra bir ton ozur dilendi ben ok ok dedim gecistirdim. Bir sure sonra baska bir numaradan aranip Sinem hanim lutfen hatamizi telafi edelim size tatli yollayalim dendi. Bende gerek yok kk thx bye diyecekken, is yeriniz nerde orasi da olur oraya yollayalim diye israr edilince korkup bi daha da siparis vermedim.
seqil kutularda ev yemegi servisi yapan degisik insanlarin calistigi yer olarak kaldi aklimda.
Sosyal ağlarda paylaş

mealbox kaliteli ya gayet. 16-22 lira aralığında tavuk-et menü yiyorsunuz işte.

mikrodalga ne alaka onu çözemedim. her türlü ev yemekçisi o günkü yemeklerini yapar ve sıcak şekilde saatlerce tutar. (galiba yemek bölümlerinin altında sıcak su falan oluyor). bunlar niye farklı olsun ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Lyv said:

1.5 sene kadar once ilk siparisimi vermistim eksik gelmisti. Sonra bir ton ozur dilendi ben ok ok dedim gecistirdim. Bir sure sonra baska bir numaradan aranip Sinem hanim lutfen hatamizi telafi edelim size tatli yollayalim dendi. Bende gerek yok kk thx bye diyecekken, is yeriniz nerde orasi da olur oraya yollayalim diye israr edilince korkup bi daha da siparis vermedim.
seqil kutularda ev yemegi servisi yapan degisik insanlarin calistigi yer olarak kaldi aklimda.

affetseymişin sende. bikere eksik geldi diye.

beyaz yakalıya hizmet tabi fiyatı o açıdan uygun. adam plazda çalışıyo bekar, rezidansta oturuyo. söylüyo mealboxu kafası rahat. hem ev yemeği hem bütçeyi zorlamıyo onun için. et döneri 5 liraya yiyen adama göre değil tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

Lyv said:

affetseymişin sende. bikere eksik geldi diye.

Sipariş getiren kuryenin, siparişi bıraktıktan sonra kadın müşteriye whatsapp'tan "nbr cnm ;)" yazdığı memleketteyiz değişik, sen ne anlatıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

bir ara çok söyledim buradan. adamlar müşteri memnuniyeti konusunda epey titizler. 15 sipariş verdiysem 10 kere telefonla görüştük resmen. anket falan da yaptım hatta. ıspanak yiyordum hatta diyetteyken, doyurucu ve lezzetliydi. sonra 130 dan 95 e inince babannem çok korktu, kıramadım mcdonalds a geri döndüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:
Sipariş getiren kuryenin, siparişi bıraktıktan sonra kadın müşteriye whatsapp'tan "nbr cnm ;)" yazdığı memleketteyiz değişik, sen ne anlatıyorsun?

"işyerinize yollayalım" diye müşteri memnuniyeti peşinde koşan bir firmayı evine girip tecavüz eden kuryeyle bir tutmamak lazım.

30 dk'dan geç pizza gelince bir sonraki pizzayı ücretsiz veren pizzacıları o kadar özledim ki...
ankara'da olsa sipariş verip denerdim.

vay arkadaş Kumköy'de bile var İstanbul dışında başka bir yerde yok.
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

Bu arada kutular geri dönüşümlü imiş... Bir sonraki siparişiniz de kuryeye kutuyu verirseniz, geri dönüşümünü sağlarız yazıyor.

eheh şöyle bir hikayesi var onun,

mealbox işe başladığında güzel kutularda servis yapması beğenildiği gibi ambalaj için bu kadar kağıt kullanımının çevre ve geri dönüşümü açısından eleştirisi de olmuş ve çözüm olarak da "siz bize teslim edin biz de geri dönüşüme gönderelim" kampanyası başlıyor. geçen sene mart veya nisanda kurucusuyla yaptığım sohbette konu şöyle bitti;

- Sence müşterilerden ne kadarı bize kutuları iletmiştir?
- Herhalde %10 civarı.
- Sıfır, yüzde sıfır...

hoş o günden bugüne ne değişti bilmiyorum ama bu işin esas başındaki adam çok düzgün biri ve yaptığı bu işe titizlikle yaklaşıyor özellikle franchise konusunda
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

mealbox kaliteli ya gayet. 16-22 lira aralığında tavuk-et menü yiyorsunuz işte.

mikrodalga ne alaka onu çözemedim. her türlü ev yemekçisi o günkü yemeklerini yapar ve sıcak şekilde saatlerce tutar. (galiba yemek bölümlerinin altında sıcak su falan oluyor). bunlar niye farklı olsun ki?

abi yok, bildiğin mikro dalgada ısıtılıyor. ürünleri büyük bir catering firması yapıp paketliyor sonra istanbulda şubelere dağıtılıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...