Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Esnaf said:

iyi oldu antep i yenmemiz bu maçla düşmeleri garantilendi (tu)

bence kötü oldu. güzels tad yapmışlar daha dogrusu TR şartlarına göre iyi. gerçi yerine gelen takımlarda yeni stadlı takımlar :)

işte bak allahın işine devletin yaptıgı güzel stadlı bir takım gidiyor yerine 2 tane devletin yaptıgı güzel stadlı iki takım geliyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Unal Aysal a laf edenleri anlayamiyorum. Adam yaptigi plan gelisen olaylarla yok oldu. Yabanci kurali diye kazandigimiz paralar Tarik camdal , olcan adin gibi oyunculara gitti. Eboue gibi oyuncu oynayamazken biz gittik tarik oynattik !!! Birde tutmayan transferler ....
Sosyal ağlarda paylaş

Bence iyi adam. Şu düşüşte hiç mi playoff cuların, yabancı kuralcıların , Terim i milli takıma çağıranların suçu yok.

Ben hatice ye değil netice ye bakarım. Adamın başarıları göz ardı edilemez. Ligi 8. bitirdikten sonra üstüste şampiyonluklar , ş.l. deki başarılar gözardı edilemez.

Hala Ünal Aysal zamanına denk getirilen şu saçmalıkları hazmedemiyorum. 9 puan fark atınca dijiturk zarar ediyor diye playoff saçmalığı çıktı fener başkan adayı tarafından. Eboue gibi canavar gibi oyuncularımız varken saçma bir yabancı kuralı yüzünden gittik Tarık Çamdal denen değeri 500 bin bile etmeyecek oyuncuları oynattık. Eboue 2.5 milyona yakın parasını alıp kenarda oturdu. Yabancı kuralı yüzünden saçma oyunculara çuvalla para verdik. Terim i milli takıma çağırma olayı ve bunu Terim in kabul etmesi saçmalıktı. Ünal la arasını bozup, kabul etmesi saçmalığın daniskasıydı ama faturayı Ünal ödedi. Başarıya giden Gs resmen baltalandı.

Bu adama başarılı denilmezde ne denilir.

Dursun la başarı kıyaslamak bile ayıp kaçar. Diğer dönemlerle kıyaslayınca zirveye kim oynar bilemiyorum belki ama güzel bir yeri var. Uefa zirvedir bu konuda. Gs nin eski dönemlerini bilmiyorum ama şu meşhur 14 sene şampiyon olamama sezonu ile bu 8. likten zirveye oynaması kapışır
Sosyal ağlarda paylaş

Yabancı kuralı mahvetti bizi. Zaten Nando-Melo-Drogba-Sneijder kafadan yazıyorduk. Bir de kuralı 5+3 mü ne yapmışlardı o yıl. Bruma ve Chedjou alındı. Riera'lar, Eboue'ler, Amrabat'lar hep gitti doğal olarak. O şartlarda Olcan, Tarık vb. adamların alınmasını çok da saçma bulmuyorum, Anadolu'ya mahkum kılan bir düzendi sonuçta ve adamlar da bir güzel söğüşledi. Yani BJK modeli gibi Oğuzhan, Tolgay, Olcay vb. adamlar kapatılabilirdi yurtdışından tabii, tek eleştirim o olur

Bu transferleri kafaya takıp da şu an yabancı kuralı esnekken Eren, Tolga, Serdar Aziz, Ahmet Çalık gibi yerlileri sınır varmışçasına milyon euro'lara bağlayan basiretsiz adama göz yumanlar zaten paralı kalemleri basının. Aziz Yıldırım iyi demişti; şu an tüm takımlar menajerlerin kucağında, kapınızdan sokmayı bunları diye. Gerçekten alınacak adam yok Anadolu'da. Şu ligde 3 büyükler hariç alınabilecek tek yerli Cengiz. Onu da FFP'de almaya kimsenin parası yetmez zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

fenn said:
9 puan fark atınca dijiturk zarar ediyor diye playoff saçmalığı çıktı fener başkan adayı tarafından.

playoff sezon başında belliydi, gs fark attı diye çıkmadı.

gs fark attı diye değil zaten şike olayı patlayınca çıktı.zaten konuşuluyordu da kimse yanaşmıyordu buna şike olayı olunca getirdiler apar topar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sözleşmesi tek taraflı feshedildiği gerekçesiyle dava açan Olcan Adın, Galatasaray'dan 2.9 milyon euro almaya hak kazandı. [hürriyet]

Olcan Adın'ın yanı sıra Galatasaray, Dany'e de sözleşmesini haksız feshettiği gerekçesiyle 1.75 Milyon ₺ ödeyecek.

olcan akhisar'da bu sene 16 maç 5 gol 8 asist lel
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...