Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

vasıf diyerek siyasi duruş gösteren sensin, sonra mantıktan bahseden sensin. konunun futbol ile alakası yok ben yazdığının saçmalığına dayanamayıp cevap verdim zaten.

bahsedilen 2 holding de akp'den çok önce hizmet veriyordu zaten.

şu dünyada en nefret ettiğim 3 adamdan birisidir yıldırım demirören, diğeri de RTE zaten.

ama gidip de gezi zamanı otelini açtı çok vasıflı adam, demirören'den daha iyi kulüp yönetir dersen olmaz işte. Yazdıklarımda fenerbahçe ile ilgili bir kısım yok, çok alıngansın

ps: neden her cümlenin sonunda zaten kullanmışım lan sdasfa
Sosyal ağlarda paylaş

Ali Koç'u unutun bence boşuna kurulan hayaller bunlar. Koç ailesi kulüpte başkanlık gibi olaylara izin verecek bir aile değil. Zamanında Rahmi Koç Beşiktaş başkanı olamadı mesela. Futbolda siyaset gibi bir olay başkan bile olmadan bu kadar adı geçiyorken başkan olursa daha fazla ortalıkta olacak yeri gelecek tepkiler falan fıstık gibi işlere girmez Koç ailesi.
Sosyal ağlarda paylaş

aziz yıldırım kötü bi başkan deil bence
tamam itici, dedim dedik ve futbol adamı sanıyo kendini bunlar eksileri ama ekonomik yönden klube buyuk katkıları var

ali koç'un insan ilişkileri daha iyidir mutlaka, futbol adamlınada soyuncanı zannetmiyorum gerekli insanları yetkilendirir ama aziz yıldırım dan daha iyi olmasını beklemiyorum (ekonomik yönde)

yinede türk futbolu adına ali koç'u tercih ederim hiç deilse mafya babası edasında acıklamalar yapıp şike hakem diye heryerde ağalamaz, zırt pırt td değiştirmez
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

ali biraz keko ya.

rahmi uzak dur dedi o kadar hala başkanlık falan kovalıyosa yazık yani.

direk koç ismini lekeleyecek herif.

ya adama niye öyle diyorsun şimdi?

ali koç gelse şu foruma yazsa sana "kardeşim niye keko diyorsun bana" diye ne cevap vereceksin herife?
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yakın gelecekle ilgili yol haritası belli oldu. Tribünlerden yükselen "İstifa" tezahüratları, Aziz Yıldırım'ı yıldıracağına daha da hırslandırdı. Başkan, ligde şampiyonluk görmeden, Avrupa'da kupa kaldırmadan görevi bırakmayı düşünmüyor.

http://www.hurriyet.com.tr/iste-yildirim-plan-avrupada-kupa-kaldirmadan-40382075

İşin özeti arkasında FB camiasının gücü olmadan yargıtay kararını beklemeyi göze alamıyor adsadaasdsa.
Sosyal ağlarda paylaş

enrique said:

fbli dostlarımı anlıyorum adamın sırf soyadı koç diye bi umut var. ali koç gelecek basıcak milyon euroları kupaları alacak gibi... ali koçun soyadı koç değil de x olsaydı kimsenin umrunda olmayacaktı adam. Bana kalırsa adamın hayattaki en önemli vasfı soyadı. En fazla demirören 2 olabilir malesef.

Fistan said:

adam yurtdışında bi sürü şirktte yöneticilik yapmış
harvard'da master yapmış falan
soyadından başka vasfı yok denmesi muazzam

Cımbızla laf çekip, taraftar toplama sanatı. Ayrıca yurtdışında şirketlerde yöneticilik yaptığı iddia edilmiş. Olabilir mümkündür binlerce şirketi vardır koç grubunun. Ama şöyle de bi durum var o şirketlerin başına seni, beni bile koysalar bana kalırsa iyi yönetirdik. Soyadlarımız koç olsa mümkün bile olabilirdi bu. Bir de vasfı yurtdışında eğitim düzeyine indirerek harvardda falan master demişsin. Abi etrafınızda hiç okulda vs biyerde hayvan gibi zengin ama gerzek arkadaşlarınız olmadı mı? 10 - 15 sene sonra falan sizin deyiminizle vasıflarınızı(eğitimlerinizi) bi kıyaslayın kimin background u daha güçlü, daha vasıflı!!*** diye. Demek istediğim en önemli noktayı kaçırıyorsun, adamın adı ali abuzeroğlu olsaydı bu kişinin varlığından bile haberiniz olmayacaktı.

not: Son boldladığım yerde de ali koça çok zengin ama gerizekalı falan demek istemedim, sen çarpıtma diye yazma gereği duydum.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

rambo okan'ı mı tanıyorsun.

Ahaha şuna sesli güldüm. Abi saadettin saran i attırıyor kulüpten. şimdi de ali koç ben başkan bırakmadan gelmem diyor. Aziz, bırakmıcam ak yemişim yargıtayı kulüp benim diyor. Fenerliler sövdü falan aziz in gazıyla da saran dışında şu anda aziz in hakkından gelebilecek kimse yok. Vasıf falan olarak da adam hem sporcu geçmişli, spor bursuyla Amerika da okuyor. Hem de vizyoner, Borussia dortmund un %5 hissesini falan almıştı bir ara.
Sosyal ağlarda paylaş

enrique said:

enrique said:

fbli dostlarımı anlıyorum adamın sırf soyadı koç diye bi umut var. ali koç gelecek basıcak milyon euroları kupaları alacak gibi... ali koçun soyadı koç değil de x olsaydı kimsenin umrunda olmayacaktı adam. Bana kalırsa adamın hayattaki en önemli vasfı soyadı. En fazla demirören 2 olabilir malesef.

Fistan said:

adam yurtdışında bi sürü şirktte yöneticilik yapmış
harvard'da master yapmış falan
soyadından başka vasfı yok denmesi muazzam

Cımbızla laf çekip, taraftar toplama sanatı. Ayrıca yurtdışında şirketlerde yöneticilik yaptığı iddia edilmiş. Olabilir mümkündür binlerce şirketi vardır koç grubunun. Ama şöyle de bi durum var o şirketlerin başına seni, beni bile koysalar bana kalırsa iyi yönetirdik. Soyadlarımız koç olsa mümkün bile olabilirdi bu. Bir de vasfı yurtdışında eğitim düzeyine indirerek harvardda falan master demişsin. Abi etrafınızda hiç okulda vs biyerde hayvan gibi zengin ama gerzek arkadaşlarınız olmadı mı? 10 - 15 sene sonra falan sizin deyiminizle vasıflarınızı(eğitimlerinizi) bi kıyaslayın kimin background u daha güçlü, daha vasıflı!!*** diye. Demek istediğim en önemli noktayı kaçırıyorsun, adamın adı ali abuzeroğlu olsaydı bu kişinin varlığından bile haberiniz olmayacaktı.

not: Son boldladığım yerde de ali koça çok zengin ama gerizekalı falan demek istemedim, sen çarpıtma diye yazma gereği duydum.

kardeşim senin elinin altında internet yok mu adamı bi araştır istersen bi de vasıf ne demek anlamına falan bak
amma boş konuşuyorsun ya
Sosyal ağlarda paylaş

enrique said:

Ama şöyle de bi durum var o şirketlerin başına seni, beni bile koysalar bana kalırsa iyi yönetirdik. Soyadlarımız koç olsa mümkün bile olabilirdi bu. Bir de vasfı yurtdışında eğitim düzeyine indirerek harvardda falan master demişsin. Abi etrafınızda hiç okulda vs biyerde hayvan gibi zengin ama gerzek arkadaşlarınız olmadı mı? 10 - 15 sene sonra falan sizin deyiminizle vasıflarınızı(eğitimlerinizi) bi kıyaslayın kimin background u daha güçlü, daha vasıflı!!*** diye. Demek istediğim en önemli noktayı kaçırıyorsun, adamın adı ali abuzeroğlu olsaydı bu kişinin varlığından bile haberiniz olmayacaktı.

İnanılmaz.

Bestof'a girebilir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Ben de şuraya kilitlendim;

enrique said:

Ama şöyle de bi durum var o şirketlerin başına seni, beni bile koysalar bana kalırsa iyi yönetirdik. Soyadlarımız koç olsa mümkün bile olabilirdi bu.

abi arkanda xavi, iniesta olduktan sonra messi'nin yaptığı işi sen de yaparsın v2.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...