Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Çok ciddi söylüyorum. Fabregas arıza adam. Hep tembel, defansif gayreti zayıf olarak anılıyor. Hiç gerek yok. Zaten gelmez de adam, piyasası ölü değil.

Oğuzhan'ı bu sene satacaksak yeni Oğuzhan'ı bulmamız lazım, yerli ya da yabancı.

Mandzukic bu sene 384 dakikada 1 gol atmış. Abou 170, Cenk 136.
Bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sdfssd abi tembel dediğiniz fabregas'ın iki senelik istatistiklerine bakın bir epl'de. çok koşan bir herif değil zaten de kısa / uzun / key pas olarak bu adam şu an aktif en iyi birkaç oyuncudan biri. buraya gelmesinin imkanı yok.

mandzukic de daha bu sene italya'nın en iyi futbolcusu seçildi, o da hayal.

öte yandan bjk oğuzhan'ın yerini dolduramaz zira o yaş ve stildeki orta sahalar 20m'dan başlıyor ve biz o paraya satamayız kendisini. kendi gitmek istemediği sürece satılmamalı. bu sene atiba'nın, seneye oğuzhan'ın yedeğini hazır etmemiz lazım. tolgay biraz gelişse oraya koyabilsek onu oğuzhan'dan gelecek parayla çok rahatlarız ama öyle bir ışık vermiyor kendisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Mandzukic bu sene 384 dakikada 1 gol atmış. Abou 170, Cenk 136.
Bilemiyorum.

mandzukic hiçbi zaman direk golcü olmadı ki zaten. Cenk'te arayıp bulamadığımız savaşçı defansif forvet özellikli bi adam sonuçta.

hoş mandzukic bizim lige gele en az 20 golü var rahat ama zor gelmesi bence
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

https://twitter.com/FarmerEge/status/850778677478600704

Caner'in sakatlığı bizim için şans olacak demiştim. Bence haklı da çıktım. Sezon başında fizik olarak hazır olmadığı maçlar haricinde her maç mükemmel oynuyor. Dünyanın en iyi takımında şampiyomluk kazan, ŞL kazan sonra Beşiktaş'a gel ve bu kadar yürekten oyna. Atiba kadar seviyorum bu adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

çocuk 23 yaşında daha abi. sosa 23 yaşında ne yapıyordu sanıyorsunuz? 29-30'undan sonra öyle oynamaya başladı sosa. mental olarak alacağı çok yol var daha talisca'nın. yarım sezonda şg'nin elinde bile çok ilerledi ilk geldiğinde sokakta gezer gibi geziyordu. son birkaç maçta maç başına 2-3 net asisti var ama harcadı bizimkiler.

şu istatistiği tutturmak kolay değil yani.

Sosyal ağlarda paylaş

Talisca inanılmaz adam ama şu istatistik işine çok gülüyorum ben :)

En çok fenerliler yapıyordu hatta bunu abuk subuk rekorlar yaratarak falan.

Sağ ayağının dışıyla atılan goller istatistiği yapıp quaresma'yı dünyanın en iyisi bile gösterebiliyorsun bu sistemde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...