Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Talisca'da öyle madde falan yok sanırım ya. 2m euro'yu basıp direkt kiralayabiliyoruz. sonrasında da 1 yıllık kontratı kalıyo benfica ile, o durumda da 25 m diye diretemezler.

ya çok aggro çekecek bir şey söylicem de arif'in mahchester'a attığı golü ararken batuhan vidyosuna denk geldim. alsalar şöyle kenarda dursa şg adam edemez mi acaba ya bu çocuğu? yetenek falan var, yaş daha 25. fizik falan tam şg'nin istediği özelliklerde, hani olsaydı modern pivot dediğimiz özelliklerde bir topçu olacaktı. şimdi leş sanırım şanlıurfa'da bile 14 maçta 2 gol atmış ligde, kupa+lig 20 maçta 5 golü var. al 200 bin euro'ya ver kendine de 700.000 euro yıllık. çerez parasına denemiş olursun. olmaz mı hacılar, şg adam edemez mi bunu?
Sosyal ağlarda paylaş

ya kenarda durur en kötü. bedava oyna batu diyeceksin, kalıbını silkeletme, bak son şans diyeceksin. gerçi bu bize 2 kere geldi ama şenol güneş faktörü gıdıklıyor insanı. şanlıurfa'daki td'ye de baba diyormuş, röportajda da pişman değilim ama gençken hatalar yaptık, ama hani bizim de elimizden kimse tutmadı lider figürü yoktu bizi yönlendirecek falan diyor.

lan allahın abou'suna 3.5 m vereceğimize zamanın wonderkid adayı batu'ya da şans verilir bence 600k falan bir mayışla. :P en kötü kenarda dursun antrenmanı sıkı tutsun yeter.

https://www.youtube.com/watch?v=tyxrkO8zthU

aha röportaj bu
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya ben zaten çare batuhan gibi söylemedim. maksat talisca muhabbeti biraz dağılsın biraz da işte speküle edelim gelse ne olur şenol adam eder mi falan diye. yoksa gelse bile 5. forvet falan olur, şans bulduğu ilk 3 kupa maçında hat trick falan yapar sonra anca forma falan alabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

calimero said:

olm manyak mısınız? iyi götümüz kalktı ha bizim de, talisca bu ülkeye bu yaşta gelmiş en manyak oyuncu.

Bizim kaderimiz herhalde vasıfsız yöneticiler tarafından yönetilmek :(

oha ribery de gençmiş gs'ye geldiğinde hakkat. o geldi zaten aklıma da suratı dünya haritası gibi olduğu için yok ya ribery buraya geldiğinde genç değildir dedim.

hala bundesliga izleyemiyorsunuz değil mi? sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...