Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

senegal - kamerun maçının ilk yarısını izledim de bileklerimi kesebilirim. bunlar nasıl kupa favorisi lan? bunlar favoriyse kupadaki diğer takımalrın hali ne?

ilk defa bi maç izledim bu sene kupadan da ikinci yarı kaldıramayabilirim. bir de 15. dakika maça total 1.5 gol üstü aldım çok atak oluyor diye de adamlar 3 kere falan çaprazdan plase vurup taca falan attılar.

hz. ebubekir ve taklacı sow girsin de bari gol görelim :(
Sosyal ağlarda paylaş

afrika iyidir ya, ama alıp kendin yetiştireceksin yoksa işte emenike falan oluyorlar fizik falan süper ama mental özellikler yerlerde.

karabük'ün, osmanlı'nın "zencileri". fuleli, fizikle yardırsın, son vuruşu olsun zaten default ya ayı gibi fizikli ya da hızlı oluyorlar anadolu takımı olsam hot prospect'lere bakıp direkt çakarım 3-4 tane afrikalı kafam rahat olur en azından gol sıkıntısı çekmem.

bize de gol atamayanı denk geldi gerçi lanet olsun :P
Sosyal ağlarda paylaş

traore'nin maaşı 2.5 milyon euro diye fiko istemiyor. gerçi yarım sezon kiralanacak bunun yarısı olacak işte ama neyse. ŞG ve futbol komitesi alın demiş ama.

demba sıfır masraf ile gelecek diye fiko ve yöneticiler onu istiyor.

en iyi ihtimalle nisan ortasına kadar oynamayacak olan demba'yı sırf maliyetsiz diye alıyorlar ama hocanın istediği adamı almıyorlar.

Ha Traore bence balon bi oyuncu. klasik pivot işte geçen konuşmuştuk, şg'nin sisteminde idare edebilir. burada ama hocanın istediği ve komiteninde onay verdiği adam varken başkanın kendi kafasına göre karar alması...

leş durum cidden leş.
Sosyal ağlarda paylaş

Lacina 2 küsür metre boyu itibari ile pivot gibi gözüküyor ancak o da Adebayor tipi soft bir forvet; top tekniği de iyi gayet. İhtiyaçlar doğrultusunda analiz edildi ise yalnış olur. BJK şu an bek ve kanatları itibari ile ligin en iyi orta yapan takımı, Lacina tabi bostan korkuluğu değil 2-3 golü olur ama aranan adam değil bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ŞG özellikle hücum oyuncusundan, çok bitik durumda değil ise her türlü verim alabilen bir adam. 90'lardaki Trabzon dönemini bir tarafa koyarsak en başarılı olduğu dönemler şike olayının döndüğü TS sezonu, 2 sene önceki Bursa dönemi ve BJK şampiyonluk yılı.

Şenol'un ekstra verim alıp; kadrolarını başarıya taşıdığı adamlar; Burak-Umut-Jaja; Gomez-Sosa-Q7; Volkan-Fernandao-Josue vs. Yanlış hatırlamıyorsam bu adamların hepsi ya yönetim transferi ya da önceki sezonlardan kadroda bakiye kalan adamlardı. ŞG ne tip bir oyuncu istediğini tabii ki belirtsin ancak Fiko ve komitesine kalsın transfer işi; zaten Şenol'un dayattığı Serdar Aziz,Ahmet Çalık,Eren Derdiyok falan ne durumda biz kendimizden biliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

isler uzun suredir o sekilde.

SG eto'o transfer pazarligindayken baskasini istiyorum, aradigim oyuncu degil dedi. ona ragmen pazarlik devam etti. antalya tarafi caymasaydi alacaklardi. yazin cesitli mevkilere transferler yapilirken stoper ve forvet istiyorum diyordu. atinc disinda stoper alinmadi.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten normali de bu ki.
traore pivot ama gomez / ba seviyesinden 2-3 gömlek düşük bir oyuncu. boy hariç cenk'ten farkı var mı? gelip bir şey yapamazsa hoca değil yönetim sorumlu olur. patron başkan yani her türlü.
üstte de denildiği gibi şg oyuncu seçimi değil seçilmişten verim alma konusunda daha iyi. zaten kendisi de farkında olayın karışmıyor transferlere hiç.

aktiftablet said:

DarKRideR said:
burada ama hocanın istediği ve komiteninde onay verdiği adam varken başkanın kendi kafasına göre karar alması...

leş durum cidden leş.

kesin bilgi mi bu?
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

zaten normali de bu ki.
traore pivot ama gomez / ba seviyesinden 2-3 gömlek düşük bir oyuncu. boy hariç cenk'ten farkı var mı? gelip bir şey yapamazsa hoca değil yönetim sorumlu olur. patron başkan yani her türlü.
üstte de denildiği gibi şg oyuncu seçimi değil seçilmişten verim alma konusunda daha iyi. zaten kendisi de farkında olayın karışmıyor transferlere hiç.

aktiftablet said:

DarKRideR said:
burada ama hocanın istediği ve komiteninde onay verdiği adam varken başkanın kendi kafasına göre karar alması...

leş durum cidden leş.

kesin bilgi mi bu?

önce aktif, evet

ikincisi normal değil.

hoca ve komite eğer eksikliklerinin bu olduğuna karar verdiyse eksik odur. Çıkıp kendi kafana göre adam alırsan bu sefer hocadan verim beklemek saçmalık olur. Yani o zaman hocaya gerek yok.

Tamam hoca süper tercihlerde bulunan bir adam değil, bunu en çok ben eleştiriyorum ama başarısızlık durumunda faturanın kesileceği isim yine hoca olacak. Bir de hocanın takıntı durumu var oyunculara karşı. Görüyoruz yani taktı mı ya oynatmıyor ya da yanlış şekilde oynatıp verim almamaya kasıyor resmen. bkz. aboubakar, olcay vs...

her şeyin yanında şunu unutmamak gerek.

en erken nisan ortası oynayabileceği söylenen bir adamı, hocanın istediği hazır ve geldiği gibi oynamaya başlayacak bir adamın yerine alırsan burada çatışma var demektir.

tabii felaket senaryosu, kaos ortamı vs. değil onun olmadığı belli ama sen işlere haddinden çok karışıyorsun demektir. Bu çok kötü bir durum.

Ayrıca Eren Derdiyok bizde olsaydı şuan çok daha verimli iş yapardı. GS onu oynatamıyor. Oynattığı tek dönemde, burada adam övülürken sistem belliydi kenardan yüksek orta Eren'e şişir eren vursun ya da indirsin ortayı karıştırsın takım iş yapsın. GS ondan vazgeçtiğinden beri Eren yok. Şuan BJK de olsa her şekilde geçen seneki Cenk gibi iş yapardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...