Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

olcay yüksek orta da mı yapıyormuş sdfds
utku iyi ve modern bir kaleci olacak ama maç yapması lazım. bonservisini alıp gelecek sene türkiye'de 11 garantisiyle orta sırada bir takıma, bir sonraki sezon da avrupa'ya kiralarsak çok iyi olur. cibilliyet reisin sözleşmesi bitince de yedek kaleci olur, iyi iki sene geçirirse fabri'den sonra kalecimiz olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

tek maç oynayacaklar. anlaşacaklar yarın.

olcay hep böyleydi, şımarık bjk taraftarı görmek istemiyordu.

Utku kalacak diye duydum ben de, ŞG bayağı beğeniyormuş. Tolga'nın satılması söz konusu olabilirmiş yazın.

lacina traore haberleri doğru, görüşme yapılacak. olmazsa demba ile imzalanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sağda oynatılmıyordu ki orta açsın reyiz :(

soldan daha iyisini yapmıştı geçen yıl ama

http://tr.beinsports.com/lig/spor-toto-super-lig/goller/2015-2016/31/besiktas/ricardo-quaresma-17882

şu da bonus olsun. beyni olan adamlarla oynayınca katkısı 10 kat artıyordu efendimizin :(

http://tr.beinsports.com/lig/spor-toto-super-lig/goller/2015-2016/17/besiktas/mario-gomez-17165
Sosyal ağlarda paylaş

Kanarya'nın başkanı neler diyor yaa? Q7 filan bize gelmek istiyor bir sürü Beşiktaş'dan adam bize gelmek istiyor falan. Sosa terör yüzünden değil başka sebeplerden gelmek istememiş Türkiye'ye ama Beşiktaş terörü bahane ediyormuş falan filan.

En sonunda federasyon hak, hukuk tanımıyorum dedi adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Lens Türkiye de kalmaz %90 ama kalırsa o kulüp FB olmayacak gibi duruyor. Çin kovalıyor sezon başından beri diyorum. Bize imza atacakken tek isteği eğer devre arasında Çin'den teklif gelirse kiralık sözleşmesini fesh etmek için oyuncu opsiyonuydu. Geri dönüp, sattıracaktı kendisini vs...

Menejeri ile halen Çin kovalıyor ama yeni kuraldan sonra gidemezse işte ve burada iyi bir teklif alırsa kalır. O iyi teklifte malum 3-4 milyon euro bandında bir şey olur.

Lens şuan emekli ikramiyesi için oynuyor. O yüzden TR'de kalmaz. Kalmaması da hayrımıza olur. Son 3-4 yılı inişlerle çıkışlarla ve istikrarsızlıklarla dolu adam sözleşmeyi kapınca ne verir, ne koyar ortaya belli olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Asriel said:

Fikret Orman varken seve seve gelir

gelsin, her maç ıslıklanıp ne kadar kalabiliyorsa da kalsın. zaten sevmiyor bizim taraftar süt oğlanı akılları başlarına geldi, bu hareketle de iskemleye tekmeyi kendisi vurdu.

kasımpaşamıza, osmanlısporumuza hayırlı (aslında evetli) olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

tunch said:

Stringray said:

olcay yüksek orta da mı yapıyormuş sdfds

ben olcay'ın sağ kanattan orta açtığına ilk defa şahit oluyorum

hayir abi biz simarigiz olcay 2 senedir yuksek verim oynuyor, biz kiymetini bilemedik, olcay yan gelip yatmadi.

sadece gole katkıda pozitif istatistik olarak son 2.5 sezonda takımda gomez, sosa, demba'dan sonraki en iyi isim. ama tabii yan gelip yatmıştır doğrudur.

Gerçi böyle diyince de bahane hazır oluyor. SEZON BAŞI İYİYDİ, SONRA YATTI SONRA TOPLADI. SAYILMAZ.

pasif istatistiklerden bahsetmeye de sıra gelmesin zaten yoksa takımın bu süreçte yine en çok olumlu pas yapan, hücum bölgesine en çok top taşıyan, hücumda en çok olumlu top kullanan ve pas yapan üç adamından biri olduğunu sürekli konuşmamız gerekir.

twitterdan falan fazla gaza geliyorsunuz, yazık oluyor.

Edit:

Gerçi kaleye isabet eden şutlarının %78'iydi yanılmıyorsam gol olmamıştı geçen sene, bu alanda onu geçen tek isim %79 ile Burhan Eşer'di. Zaten o vuruşlar gol olsa Almanya'dan gelmezdi ya neyse sdfasd

Ona rağmen BJK kariyeri boyunca yıllık 9 gol 9 asist ortalama ile mi ne oynadı reyiz :(
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi halini begenmeyen taraftar oldugu gibi amigoluktan sonzuz kredi veren tarafar da var. ikisinden de degilim.

performansi kabul edilebilir seviyede olsaydi en basta satilmasina karsi cikman lazim. 100% kendini vermedigi asikar. en gerektigi zamanda bile kanatlara takviye yapilmayinca, tore yollaninca rebaket bitti. ikonik bir oyuncu bugun bu kadar kolay gozden cikariliyorsa kendisinin hic mi payi yok? pozisyonunu santraforlara kaptiriyorsa, senelerin istenmeyeni babel dusunuluyorsa onun da durup bir dusunmesi lazim.

sampiyon kadro makine gibi, kerim'i koysan bile isleyen bir duzendi. o duzenin dinamiklerine gore olcay lazim, ise yarar ama elestirilen bir oyuncuydu. artik lazim degilse bunun sebebi taraftar stereotypelari degil.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Asriel said:

gelsin, her maç ıslıklanıp ne kadar kalabiliyorsa da kalsın. zaten sevmiyor bizim taraftar süt oğlanı akılları başlarına geldi, bu hareketle de iskemleye tekmeyi kendisi vurdu.

Hayır diye şarkı söyleyen gençleri tutuklamaya çalışanlardan ne farkınız kaldı? İsteyen evet der isteyen hayır. Zaten tribün bu şekilde toplu bir protesto yapmaz,o devirler geçti. Akın olsun aykan olsun deve olsun kimse yanaşmaz artık. Deve Erol hapis cezası aldığında yanında 100 kişi yoktu. O devirler geride kaldı. Beşiktaş tribünü eskisi gibi değil.

Ha töre geri gelmesin, oynadığı top şahin tripler ferrari.
Sosyal ağlarda paylaş

Tenekeadam said:

calimero said:

Asriel said:

Hayır diye şarkı söyleyen gençleri tutuklamaya çalışanlardan ne farkınız kaldı? İsteyen evet der isteyen hayır. Zaten tribün bu şekilde toplu bir protesto yapmaz,o devirler geçti. Akın olsun aykan olsun deve olsun kimse yanaşmaz artık. Deve Erol hapis cezası aldığında yanında 100 kişi yoktu. O devirler geride kaldı. Beşiktaş tribünü eskisi gibi değil.

Ha töre geri gelmesin, oynadığı top şahin tripler ferrari.

73 milyon sterlin serveti olan adamı ıslıklamakla hayır şarkısı söyleyen genci tutuklamak aynı şey evet.

ben zaten sevmiyordum bu da mum dikti. futbolcu futbolunu oynasın, ne oynamış geçen sene de videolar videolar peşinde? arkadaşının ağzına silah sokan, şampiyonluk yarışındayken barda vurulan ve son haftaları kaçıran bir "adam" bu. çapı bell, daha da belli ediyor. çok bir bokmuş gibi geçen sene ben gideceğim diye de tutturdu, al gittin şimdi köpek gibi gelmek istiyorsun ama işte olcay ne kadar seviliyorsa taraftar tarafından bundan da o kadar tiksiniliyor artık. ikiyüzlülüğü, küçük magandalığı tak etmişti, bu da mum dikti dediğim gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...