Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

ben digiturk web sayfasindan takip ediyorum fatura detaylarini ..

07 15 de 99 oduyormusum
08 15 de 104 e cikmis
10 15 de 106 odemisim
01 16 da 109 olmus
03 16 da 87.5 a inmis
01 17 de 91.5 olmus

2 abonelik var..1.temel kanallar arti cocuk kanallari sd
oteki hd plus diledigin yerde acik adult yok ingiltere ligi yok basket ligi yok..

fatura ayrintisinda..
full pakete 78
cocuk sd ye 13.5
gosteriyor paketlerde 2.5 ar tl de iletim bedeli konulmus..

bu arada booking den rez yapacaksaniz digiavantaj dan yapin ..belli bir indirim taahut ediyor digiturk faturaniza ekstra ..3 5 yer daha var ..
Sosyal ağlarda paylaş

quaresma aldı kontratı hadi bakalım sdfsd

almasına alsın da bu adamı artık lütfen yedekten oynatalım. yerine tolgay girdikten sonra geçen yılın oyunundan esintiler yakalandı 15-20dk da. atiba - tolgay - oğuzhan orta sahası, savunmaya yardım eden kanatlarla ez mode şu ligde.

babel geçen seneki şablona uyum sağlayan ve çift yönlü oynayabilen bir oyuncu ama quaresma değil. son yarım saatte ya da oyun sıkışınca farklı bir hamle yapılmak istenirse girmesi lazım, portekiz milli takımındaki gibi. tabi bunu yapmak biraz kasıyor td için inanılmaz zor bir adam.

Sosyal ağlarda paylaş

Mesela şu tweette güzel açıklamış.

https://twitter.com/fantaugur/status/821352093898469376

Maç sırasında da dikkatimi çekmişti. podolski falan niye fiziken boktan olmasına rağmen leblebi gibi atıyor diyorlar. Bu adamın 3 gr enerjisi varsa doğru işi yapmak için harcıyor diye verimli oynuyor.

Burada Quaresma kanatta ağlayacağına içeri kat etse zaten golü atardı çünkü çok ağır bir savunma hatası var.

Gomez olsa mesela çoktan içeri kat eder ve pozisyonu alırdı. Belki de golü bulurduk. Gomez'i geç şu içeri koşuları hayvandao bile yapıyor genelde.

Quaresma'nın bu takıma kattıklarına rağmen verdiği en büyük zararda bu işte maalesef. Gerçi genele vurduğunda kattıkları, götürdüklerine erişemez bile ama işte bazen sezonun bir dönemi patlama yapıyor o dönemi taşıyor diye iş taraftar dilolanıyor.

ŞL dönemi çok iyiydi mesela şimdi kaç haftadır yine rezile bağladı. Tahminen sezonun sonlarına doğru bir kez daha ateşlenir sonra Q7 ŞOOVVVV diye takılır taraftar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de ne zaman şl'ye italya gibi 4 takım gönderebiliriz lobiyle de olsa işte o zaman güzel formalar bize de gelir. Çünkü her firmanın forma klasmanları mı ne öyle bir boku var. Türkiye aşağılarda, o yüzden hem dandik formayı basıp geçiyorlar hatta başka liglerin geçmiş yıl formalarını basıp geçiyorlar birçok sene.

benim anlamadığım neden illa adidas umbro falan. anlaş bir türk tekstil firmasıyla her tür ürününü o yapsın, bak o zaman nasıl dizaynlar çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi tam bir köylüsünüz ya sfsfdsda KÖYÜNÜZE DÖNÜN LÜTFEN

logoyu hadi geçin tartışmayalım da formanın kalanı inanılmaz güzel. adidas bjk'ye neden bok gibi formalar yapıyor? ya da biz kırdıramıyor muyuz nike adidas vs birbirlerine ihale usulü gibi? adidas'a peşkeş çekmişiz işi ve 10 dakikada 3 forma tasarlıyorlar gibi bizim formalar.

Sosyal ağlarda paylaş

juventus'un ilk logosuna gönderme bu bir de, ilk formalarda da göğüste komple J harfiyle çıkarlarmış.

Başkanın yeğenine yaptırılmış kolaylığı ile sade tasarım olmuş ama. Ne beğendim ne beğenemedim gerçi asdasd

Kulüp logosu dediğin ne bileyim böyle vizyoner firma logosu gibi olmamalı ya, biraz daha belirli kalıplarda gelenekçi olmalı diye düşünüyorum dsfasd

Gerçi işte dediğim gibi ilk logoya gönderme, bu da gelenekçi sayılır da anladınız demek istediğimi
Sosyal ağlarda paylaş

Zararın neresinden dönersek kardır.

Kerim Frei > Birmingham

2.5 milyon euro

Her boka muhalefet kesim şimdi de ucuza gidiyor diye ağlıyor. 4 senedir üstüne bir gıdım şey koyamamış ve aksine gerilemiş adam için aldığın paraya satabilme ihtimali doğmuş. Buna bile itiraz ediliyorsa cidden yazık...

Samed Kılıç masada bekliyor diye biliyorum. Umarım onu alırız. Bir de ucuz bir kanat takviyesi ile her şekilde şimdiden iyi oluruz kadro yapısı olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

ztk'nın ronaldo'su gidiyor sfdsdf
bence de kasmaya gerek yok 3 sezondur burada bir yol alamadı bu saatten sonra cacık olmaz.
yerine mutlaka birisini almalıyız yalnız. ya da cenk / aboubakar orada değerlendirilip talisca forvete çekilecek. alacaksak çelimsiz getirmesinler yine kanada gerçi tr liginde olmuyor çelimsiz kanat.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...