Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

calimero said:

Tomas Necid'i kapatmak lazım bursa yolluyormuş, yedek santrafor olarak iş görür, tam da şenol'un istediği adam.

Edit: Gerçi şimdi de oyuna giriyor ama gönderecek deniyordu bugün haberlerde.

Kartalhaber'de çıktı. alınırsa kesin faydalı olur çekya'nın forveti, bakmayalım bursa'da iş yapamadı bu sezon hamza'nın oyun tarzına uymadı oynatmadı vs. geçen sezon 15 golü falan vardı. ha bence necid alınacaksa zaten bedavadan gelir takas falan deniyor, çok bir para da verilmez yıllık ücret. üzerine bir tane daha ucuz afrikalı falan ya da premiership'ten fuleli uçan kaçan bir tane daha forvet alırsak tatlı olur, bakambu tarzı ama hani 4-3-3'ün sağ-solu değil 4-4-2'nin bir tanesi poacher tarzı.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

mitroviç franco / miloseviç leşliğinde değil ya bir iki tık üst onlardan. o nedenle bonservisi yüksek de bu transferleri ara dönemde yapmak pahalıya patlar hep bence zamanlama yanlıştı, bu doğrultuda bonservis çok fazla olmasa bile bütçenin çoğunun bu zamandan harcanması saçma oldu. ya da yabancı iyi bir takım da devredeydi şimdiden alalım yoksa alamayacağız kafasına girdiler.

yoksa shaktar rakitskiy'e 30m çekmiş, defolun gidin demişler direkt. vida'ya da 15m çekmişlerdir rahat. kimse ara dönemde stoperini kaybetmek istemiyor doğal olarak.

tamamda franco ve milosevice seneilk korkunc paralar verilmedi o yüzden tutmadıklarında bile elden kolayca cıkardı.Mıtrovıce soylendıgıne gore oylebır para verıyoruzkı bu adam mumkun degil boyle parayı baska bir klüpten alamaz. Tutmazsa direk patlıcak elımızde.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl çöp bu ikisi ya SDSDSDSADAS abi cidden çok gaza geliyorsunuz sosyal medyadaki primciler yüzünden.

milosevic'e sürekli teklif geliyor, kulüp vermek istemiyor düşük miktara. oynatmasalarda piyasası olduğunu biliyor yönetim çünkü, u23 sonrasında gelen tekliflerin benzerini arıyorlar. franco için durumu bilmiyorum ama opsiyonlu kiralıyoruz.

bir de kimse istemiyor dediğiniz adamları 2 senedir istediğimiz an kiralayabiliyoruz şansa bak :(

ikisinin toplam maliyeti senede 1 milyon euro. bunları da kiralandıkları kulüpler ödüyor zaten cepten bir şey çıkmıyor.

ikisinin de çok iyi olduğu özellikler var ki milosevic öyle sürekli şımarık taraftarın düşündüğü gibi bir çöp değil. Şuan düşük çapta bir takımda da olsa Bundesliga da istikrarlı şekilde oynayan ve başarılı görülen bir stoper ki yine tahminen sezon sonu istemezsek almanya da bi kulübe satarız.

franco'nun dönüp dolaşacağı yer ama tahminen yine güney amerika olur. hava topu hakimiyetini 4 yılda geliştirememek ciddi anlamda büyük eksiklik. milli takımda eder balanta'nın önüne kadar yükselmişti çöp diye belirttiğiniz bu francoda ama işte gerisi gelmedi. Ona yatırımı milli takımda da yaptılar yoksa.

İkisinin de üçer yıl daha sözleşmeleri var kulübün politikasında bir hata yok. Tutarsa bir yerde satacak olan BJK olacka para kazanacak. Cepten de bir şey çıkmıyor. Keşke böyle böyle 4-5 adam daha alsak.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kim istiyor ne kadar veriyor? aldığın paraya satabilir misin ikisini de şu an? hiç sanmıyorum. 2 milyona alıp 3 milyona satsan kar mı? eh kar da uğraştığına ve o riski aldığına değmez. en azından 3'e alıp 10'a satılabilecek adamların doğru zamanda - gelmesinde (mesela mitroviç'in zamanı pek doğru değildi) ben bir sakınca görmüyorum ama bu elimizdekiler çöp işte bjk kalibresinde değerlendirirsek.
Sosyal ağlarda paylaş

Franco için ciddi teklifler gelmiyor. Yani çok teklif var ama alındığı bonservisi düşününce çok düşük kalıyor. Gerçi 2 sene çok iyi katkı verdi, Liverpool maçları bile yeter parasının 1/3'ünü çıkarttık vs. demeye ama sonuçta oradan zarar yazarız doğrudur.

Milosevic için güzel teklifler var. En güzel teklifi de işte aldıktan 6 ay sonra U23 kazandıklarında almıştık. Oraya hiç çıkamadık ama 2 milyon euro civarında teklifler olduğunu biliyorum, bu yaz birkaç tanesini söylemişlerdi.

Milosevic'e zaten çok para vermedik. 1 milyon euro ki o dönem gelecekte İsveç milli takımının as stoperi olacak gözüyle bakılıyordu, halen bakılıyor gerçi de gözden uzak olunca ve sakatlık problemleri yaşayınca biraz geri plana itildi.

Ayrıca 3'e aldığın adamı 4'e satmakta kardır tabii ki, o süreçte verim alarak sattıysan ekstra kardır. Verim almadıysan da kardır çünkü sende olmayacağı belli adamdan kar yapıyorsun demektir.

Miktarlar FM'den kaynaklı gözünüze ufak gelmesin, özellikle Türk kulüpleri için 1 milyon euro kar bile edebiliyorsan bir adamdan bu çok büyük başarıdır.

Hatta Telles bile güzel örnek, 6'ya aldın 6.50'e sattın. Arada kiraladın oradan da ücret aldın, 6 ayda kullandın şampiyon kadroda yer aldı. Net büyük transfer başarısı.
Sosyal ağlarda paylaş

http://haber1903.com/n-27623-besiktas-quaresma-ile-sozlesme-yenileyecek-mi-iste-istedigi-rakam.html

Yüksek ama bu dönemde gitsin diyemiyorum. İstediği zamda şampiyonluk yaşadığı kadroda kalmak için çok ekstrem bir şey değil ki o süreçte bir de Avrupa şampiyonu oldu. Yaşı sıkıntı ama oturaklı olmasa da kimliği olan oyuncu eksikliği var BJK de, kalsın.

Güzel sözleşme olur eğer 2+1'in bir yılı kulüp opsiyonluysa.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

abi nasıl elden çıkardın adamlar kirada ve sezon sonu geri dönecekler. kimse almıyor herifleri patladılar, 500k veren olsa çoktan gönderilmişti ikisi de. bu da 1,3 alıyor işte öyle abartı bir para değil.

mıtrovic için senelik 3milyon euro verıyorlar dedi yorumcunun bırı ben onun yalancısıyım 1.3 ise ozmn ok.Ters duydum sanırım.

Konu dan ayrıca osmanlısporun 4 oyuncusu afrika kupasına mı gitti oyleyse cok iyi valla o adamlarla osmanlıspor cok temiz tokatlar bizi hala tokatlıyabilir tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Badou'nun olmaması büyük şans, takımın %40'ı falan resmen. Aşırı rahatlatacak bizi. Bu İY'nin son maçının bu döneme kalması üstünde Osmanlı deplasmanı olması bayağı büyük şans.

Umarım değerlendiririz. Ama işte oyun sistemi Osmanlı gibi olan takımlara karşı bayağı zorlanıyoruz. Sıkıntı çıkmaz umarım :( Benim içim nedense hiç rahat değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...