Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Sıfır INTEL CORE i7 6700k

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

Balta has arrived.

http://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-intel-core-i7-6700k-dort-cekirdek-fiyati,5565246.html

akakce'de en ucuz fiyat olarak 1200 tl gözüküyor. Şimdi be hoca. Ben gidip 12 taksitle 1200 tl'ye alacağıma niye peşine senden 1100 TL'ye alayım? ürün sıfır dahi olsa senden aldığım için teknik olarak ikinci eldir. O yüzden 100 tl düşerek satabileceğini sanmıyorum. gg no rmk.
Sosyal ağlarda paylaş

Teknik olarak ikinci el değil abi. Ben sana faturasıyla, daha satıcı garantisinin bitmesine 18 ay, üretici garantisi bitmesine 30 ay varken teslim ediyorum, jelatiniyle seal'ı kırılmamış halde veriyorum.

12 ay taksitle 1.200,00 TL, ben de peşin olarak 1.100,00 TL'ye satıyorum yani bu da bir ekonomik seçimdir.

No balta taken.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen CPU aldığında aradaki satıcıyı aracı yapıyorsan dünyanın en hatalı insanısın zaten.

Üretici garantisi 30 ay varken ve ben faturayı veriyorken teknik bir problemle karşılaştığın anda RMA'nı açıyorsun, Intel geliyor ürününü alıyor, 3 gün sonra yenisini getiriyor. Sen de aldığın yeni CPU'yu satmaya çalışırken bir forumda bunu başka birine anlatıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

İkinci el = Kullanılmış mal.

Refurbish / ikinci el / jelatini dahi açılmamış RMA return ürün arasında fark var.

Oğlum, ben bu ürünü bu fiyata her türlü satarım, satacağım. Pati'den birinin ihtiyacı varsa alsın diye söylüyorum, faydam dokunur.

Piyasa ortalama 1250 TL olan bir ürünü sıfır fiyatına garantisine daha 3 yıl varken alma imkanım olsa ve acelem olmasa ben alırdım. Sen alma. Bilgisayarcıdan al. Fark etmez, umrumda da değil. Ama yapacağın tatava ya zeka ürünü olsun ya da sırtını gerçeklere dayasın.
Sosyal ağlarda paylaş

6 ay garantisi geçmiş. alıcının nakit vermesi gerekiyor. 100 lira farka patiye hayrına iş yapıyorsun sanki lel. rma dediğine göre tamir edilemediyse, büyük ihtimal refurbished ya da iade ürün. yeni sealed kutu ile vermedilerse. şark kurnazlığını dh'a taşı bence. gerçi dh'da bile bundan iyi fiyat verirler herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Of umrumda değil CPU'yu satmak.

Sizi ve sizin gibileri tokatlama topiği yapacağım burayı.

6 ay garantisi geçmiş. alıcının nakit vermesi gerekiyor = Ekonomik bir seçim, tercih meselesi. Alıcı nakit verip 100,00 TL'ye ucuz alabilir. Ya da 12 taksitle 100,00 TL fazlasına alabilir. Bunda baltalanacak ne gibi bir nokta görüyorsun? Bir firmaya gidip LOL KEK HAVALE İNDİRİMİ KOYMUŞSUN FDSFS diyor musun?

SEALED KUTU, JELATİNİ AÇILMAMIŞ, ADAMLARA FAULTY ÜRÜN GÖNDERDİM ADAMLAR CİLLOP ÜRÜN VERDİ diyorum hala büyük ihtimalle refurbished deniyor.

Niye böylesiniz oğlum siz?
Sosyal ağlarda paylaş

xenocide 2. el falan muhabbetinde haksız olsa da fiyat olayında haklı.

1.169 tl nakit fiyatı cpu'nun. hatta bu internet fiyatı, gitsem 1e1 temiz 1130'e falan verecekler %100 eminim, hep öyle oluyor.

30 lira eksik yerine tam anlamıyla sıfır, yani full garantili, ve direk bilgisayarcıdan almak daha mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

Hobaa en sevdiğim tip evet başlayalim ezmeye aslkfjasfas

bikere direkt değişim yapmışsın isterse jelatinli olsun o ürün direkt değişim ürünü diye yerleşti bu 1.

2. si birdaha böyle bir durum olduğunda o ürün tamire gider en fazla garantiden değiştirme asla olmaz.

3. tamir edilebilen cpulardan değil o cpu çok zor yani yalan ...

Ayrıca sen ürünü Faturalı vermiyorsan 0 Diyemezsin ürüne
ki 0 bile olsa burda sıfır fiyatına gelip ürün satmaya çalışman absürd

ahah birde umrumdada değil cpu satmak demiyormu haahha
Sosyal ağlarda paylaş

Editör sen ilaçlarını almıyor musun yine, insanlar artık sana laf etmeye acırken gelmiş bir de ezmeye başlayacakmış, kifayetsiz teres seni.

1- Ürün değişim ürünü değil. Değişmedi, tamir edilmedi, faulty ürün gönderdim adamlar yeni ürün verdi. Bu da faulty çıkarsa 30 ay içinde siz de aynısını yapabilirsiniz. Intel'de tamir diye bir şey yok. Live chat supporttan durumu anlatıyorsun adamlar seni arıyor barkod gönderiyor o barkodla kargoluyorsun iki gün sonra kutusu açılmamış seal kapalı ürün geliyor.

2- Ürünü faturasıyla vereceğim yazıyor.

3-Sıfır fiyatına değil 10% ucuzuna satıyorum. 1169 TL olan linki göremedim varsa 1000 TLye ineceğim.

Sana demiyorum niye böylesin diye. En azından senin ne olduğunu biliyoruz zaten.
Gel hadi ez bakalım, biraz tokatlayayım seni Doom inene kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

:S hiçte bile en çok ben haklı

eskiden overclock kralı derlerdi bana safkjasfa

bu şekilde 3 kere cpu değiştirdim hepsindede 2. defada yalan oldu

ha cpuya elektirk vermedikçe bozulmaz garantiye ihtiyacı olmaz kimseninsonuçta ama yani...

Fiyat 900 olması gerek

Sorieno

ben senin kim olduğunu gayet çok iyi biliyorum uza şimdi git DH de satış yap sahte faturalarla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...