Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık MSI GE72 Laptop / K95 RGB Mekanik / EVGA GTX 980Ti SC+

ViForVictory

Öne çıkan mesajlar

Editör elinden geleni ardına koyma. Ona göre de davran, çapsız herif.
Yukarda yazdım yine yazıyorum. Her şeyin tek yöntemi olduğunu sanmak senin gibi kör cahillerin işi. Yanımda istersen onda birine sat. Sikimde olmazsın. Çünkü benim buradaki alıcılarla olan ilişkim senin asla sahip olamayacağın bir lüks. Sen ben satıyorken bile açtığında halen benden almalarının sebebini bitek böyle anlatabilirim.
Başlık kapanmasının sebebi de, senin yancın etik ve iş ahlakı olmayan o avukatın sevdiğim site sahiplerinin canını sıkmasını istememem.

Kin dediğin şey de ancak siklediğin adama karşı olur. Sana karşı olan duruma ancak ve ancak yerini hatırlatmak denir.
Sosyal ağlarda paylaş

editoru neden pazar alanından uzaklaştırmıyorsunuz ben anlamıyorum. adam sürekli bir şekilde yıllardır forumda olan adamlara karşı iftira atıyor. nessanın yaptığı satışlar hediye gelen ürünler, faturasız falan filan dedi, fotoğraflarıyla koydum gönderilen faturaları. vatandan faturalı alınmış ürünlerdi bana sattıkları. yalan konuşuyor. hani üstü kapalı falan da değil, direkt bariz yalan konuşuyor. hadi adam hasta, yapacak bir şey yok, derdini ailesi çeksin de, siz niye bok at izi kalsın olayına meydan bırakıyorsunuz?

"dolandırıcı, çalıntı mal" iddiası mı var? kanıtını paylaşsın, kanıtlayamıyorsa uçurun gitsin. gerçekten kabak tadı verdi, başlık açılıyor herifle uğraşmaktan satış piç oluyor. iftiraya yanıt versen dert, vermesen dert. iki ucu boklu değnek haline getiriyor başlıkları.

bu vi de yeni üye değil bu arada, yeni hesap.
Sosyal ağlarda paylaş

ViForVictory said:

Editor said:

Sorieno ile aynı adam olduğunun farkındasınız dimi ?

Burda üçkaat çalıntı mallarını satmaya çalışıyorlar işte...

Bu iftirandan dolayı sana dava açsam ceza alırsın biliyorsun değil mi?

konuyla alakam yok. yanlış bilgi/wish var, düzeltip gidicem.

ceza almaz. ikinci el sitelerinde bir sürü sıfır olduğunu belirttiği eşya satınca etraftaki insanları uyarmaya çalıştığını savunursa hele, atf-ı cürümden ya da iftiradan seninle de karşılığında uğraşabilir. günde en az iki tane hakaret-iftira dosyasının işlemlerini yapıyorum, o yüzden bu hususta bir iki laf edebilirim bence :)

yine de bu dava işleriyle ikide bir birbirini tehdit eden bir komünite haline getirmeyin burayı, girişecekseniz birbirinizi dava edip durun sarın birbirinize eriyip gidin. vi sen de kimin fake'iysen o arada öğrenmiş oluruz, bu esnada editorden de kurtulmuş oluruz, oh epic loot.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Editor said:

ha sen ona takıldın ... neyse ss filan al bari silinir çünkü onlar...

üçkaatçılık yapılıp alınan mallar çalıntıdır benim için herzaman lafımında arkasındayım...

aman şimdi küfür filan edersin aileme vs diye devam etmiyorum çünkü faturalar bile senle alakası çıkmayınca o duruma gelicez. Sustum ben

iyi satışlar.

Microsoft spark ve admin hesaplarıyla öğrenciyazılım geliştiriciler adına üctetsiz sunulan keyleri parayla satman da hırsızlık o zaman. Hırsızın kralı sensin.

Kişi önce bi kendine bakıcak. Bir haftaya uzun bi tatile giriyorum. O beni uğraştırdığın avukat bozması arkadaşlarınla uğraştığım kadar seninle de uğraşıcam merak etme, lafımın arkasındayım.
Yukardaki atıfa atıfta bulunacak hırbolara not: Ben isteyen herkese Retail fotosunu ve faturasını gösterdim.

Ne avukatı? Dava falan mi actiniz abi birbirinize? Ciddi misiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

ViForVictory said:

Ekran kartı fiyatı yüksek kaçmış diye daha önce de söyledim ama ilk mesajı editleyemiyorum nedense.
Bu arada Nvidia gazıyla hareket etmemek gerek, 3.5gb lik kartları itelemiş bir firma 4gb diye,tekel olmasa yanına yaklaşılmayacak bir firma bu sebeple ama el mahkum. Kaldı ki ağızlardan düşmeyen offf 2 ye katlıcak gibi muhabbetler 4k için geçerli. Kartlar çıksın, ilk elden deneyelim edelim öyle konuşalım bence. Nvidia nın para yedirdiği sitelerden resimlerle gelmeyin ortada kart yokken daha.

Diğer şahsiyet yazmış ki 3. gün geldi, evet 250-300TL kargo ödersen gelebilir, çok şaşırılcak bir durum değil.

Biraz gülelim.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=BdwUsalwBJ8?feature=oembed" width="459">

Nvidia'nın o sitelere para yedirdiğini kanıtlayabilir misin? Adamlar gelse şimdi sana dava açsa kazanırlar biliyorsun değil mi?

Nvidia tekel değil.

Nvidia is love.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...