Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D&R Kobo'yu ve Kobobooks'daki kitaplari satmaya basladi

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
yav said:

Idefixten glo hd siparis ettim sonunda.
Aura'ya sd kart giriyomus ama cozunurlugu ve piksel kalitesi bi tik geride, neden 30 tl pahali anlamadim.

Kilifindan da aldim bu arada, umarim iki kati kalinligina cikarmiyodur aleti. Mont cebime girsin kereta.

Turkiye disinda her yerde $10 daha ucuz. Sadece piksel kalitesi olarak geride degil (zaten bu aletlerde pixel yok aslinda, farkli seyler), ekran teknolojisi olarak bir increment geride her sekilde. Kobo sadece ucuz olsun diye cikardi sanirim. Neden Glo HD'yi bitirdiler bilen yok, CEO'da bir aciklama yapmadi. Yeni, 3. Glo cikiyor deniliyor ama dedikodu olarak.

Pixel olayini surada anlatmistim: http://www.mobileread.com/forums/showpost.php?p=3347406&postcount=69
Sosyal ağlarda paylaş

Pixel derken cozunurluk/nokta yogunlugu (dpi)ndan bahsetmistim, agiz aliskanligi piksel demisim.

Ha dr'de glo hd yoktu sayfasinda, 2-3 magazaya telefon da ettim belki stok kalmistir diye onlarda da yoktu. O yuzden idefix'ten aldim. Umarim idefix de aa bizde de yokmus baska model verelim cekmez, keza tedarik surecinde yaziyor henuz ;(
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kobo'da üretimin bitmesi önemli değil. Hala kendisi en iyi 6" ereader ve Kobo ilk Kobo Touch'ı bile son versiyona güncelledi. Şu an satılan yeni versiyon 5-6 sene önce çıkanı diyorum. Neredeyse hiç satılmayan Aura HD gibi modeller bile son yazılımda.

Dert etmeyin yani onu. Kindle Oasis'den filan daha iyi bende bu.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse, yemek yerken şimdi açtım idefix'in müş.hizmetlerini 3-4 dk'ya açıldı telefon. "kolayca" iptal edebildim siparişimi

d&r'a gidip direkt alacam

bu durumda alacağım model aura olmuş oluyor
1024 x 768 çözünürlüklü 212 ppi 6" Carta E Ink dokunmatik ekran imiş ekranı
zaten elime başka ekitap okuyucu almadım henüz, farkını görmezsem keyfim tıkırında okurum :P
sipariş verdiğimden beri kitap/makale okuma işini bu cihaza bağladım resmen o yüzden hemen almam lazım eheh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...