Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İşte Caner Erkinin yeni sevgilisi

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

Marty said:

imamizer said:

grego liste göz yoruyor. direk başlığı olduğu gibi yazsan ona linki eklesen daha iyi, veya yanına link falan yapsan.

bide başlık sütunun biraz daraltsan olmadı 2 satır yapsan da yan taraf ekrana girse.

ya olm hiç mi excel hazırlamadın daha önce asdfsddg bide taso olayını ilk ben postladım buraya, 9 sayfa olan değil 29 sayfa olan güzel olanı.

cok guzel olmus liste gregocugum. eline saglik. browserda tepeye pinledim. hic dokunma boyle kalsin. begenmeyen okumasin bence.
exceldeki tecrubelerin ve bilgin adeta isildiyor.
basarilarinin devamini dilerim.
taso konusunu hatirlatan marty

sağol martycim linkleri kısaltacağım sadece. ben 27inçle bakınca yormuyor da genel olarak herkes full hd de muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

imamizer said:

olm ben anlamıyorum ya, gerçek değildir. dilan gerçekten bizim bile çirkin bulduğumuz biriydi. bak bizim bile diyorum.

"bizim bile" derken? olm Scarlett Johansson şuraya gelse "meh, 3/10 would not bang" diyecek adamlarız.

Dilan gibi birisini sen ya da ben beğenmeyebiliriz, ama sonuçta bu tip ünlü tayfasında ilgi görebilecek bir tipe sahip.

Dilan'ı hiç tanımıyorum, forumda da muhabbetlere ilgim bile olmadı. ama fotoğraflardan bu çıkarımı yapıyorum.

ben de begenmedim kizi da, ben zaten hicbi boku begenmeme huyumun yaninda kizin esmer olmasi direkt -1000. ama su var, bu futbolculara zaten 10000 tane kiz yaziyodur, onlarin arasindan girip birini kafaladiysa bi albenisi vardir.
bir de yakindan gormek lazim. sonuc olarak beyin penis odakli calisiyor. bu guzel degil, begenmedim diyip 2 3 shot sonra etegi siyirirsin. (siyiririm)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...