Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Leon is Back!...

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Evet yanlış duymadığınız Leon geri dönüyor. Luc Besson' un unutulmaz filmi. Jean Reno için yazdığı ve kıyamayıp başkasına vermeden kendi yönettiği müthiş filmin devamı için kolar sıvandı. Yine Natalie Portman var. Tabii bu sefer11 yaşında değil. Tabii Jean Reno da varmış. Nasıl bağlayacaklar bilmiyorum ama şu anda daha çekilmeden benim görülmesi gerekenler listemde baş sırayı aldı bile.
Umarım beklentilerimi yıkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence hiç çekmeselerdi
tek başına zaten bitmiş bir hikaye ve süper bir film,senaryo olarak hükmediyor.
jean ölmüş natalie de okula başvurmuştu çiçeği dikmişti
sonra sting-shape of my heart ile çok güzel duygulu bir sonu vadı.[signature][hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 26 January 2004 18:37 tarihinde demiş ki:
Kız katil olarak onun işini devralır Loenda ruhani olarak yardımcısı falan olur. Canladırırlarsa Leonu bence iyi olmaz.

hıı istersen leon kıza güçte nasıl ilerlemesi gerektiğini falan da öğretsin hatta kız tetiği çekerken gözlerini kapatıp kendini tamamen güce açsın[signature][hline]Aket Atum

Sosyal ağlarda paylaş

Güzel bir filmin ikincisinin çekileceğini duyunca insan bir garip oluyo. Bir yandan gerçekten harika anılar bırakan bir filmin ikincisini izlemek için can atarken, diğer yandan da, genellikle olduğu gibi, ikinci filmin ilk film kadar güzel olmaması nedeniyle moralin bozulması. Neyse, bekleyelim görelim bakalım. Luc Besson'u severim, Jean Reno en sevdiğim aktörlerdendir, Natalie Portman'dan bahsetmeme bile gerek yok zaten. İnşallah ilki kadar güzel olur[signature][hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

ya iyide nasıl bağlayacaklar elemanı. Adamın üzerine bir düzine elbombası patladı. Hadi kızı bağlaması kolay, yaparız genç bir kiralık katil nikita ayağına :-P
Adam da ruhani yardımcısı mı olacak yoda niyetine?[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
nasıl görmemişim bu başlığı anlamadım..

leon'un natalie portman'lı bir devamı nasıl olur kestiremiyorum, ayrıca bittiği halinden daha iyi birşey çıkartılamaz gibi bence, luc besson'un filmleri de iyiye doğru gitmiyor gördüğüm. şahsen nikita'nın devamı olmasını tercih ederim, daha çok beğenmiştim o filmi zaten.. hem sonu da "hadi yaa, daha devamı olmalıydı bunun" dedirten bir sondu, leon'da ise tam tersi..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*
Sosyal ağlarda paylaş

o film o kadar muhteşem bir biçimde sona erdikten ve kalbimizdeki en sağlam yeri aldıktan sonra(büyük ihtimalle luc besson ın da kalbinde aynı yerdedir) bir devam filmi çekilerek büyüsünün bozulmaması gerektiğine inanıyorum

bu film (her ne kadar pek ihtimal vermesem de) muhteşem bir şekilde çekilse dahi yine de ilk filmin devamı olacak ve bence bu pek kabul edilemez bir şey

yazık etmesinler...[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

bismillahh bu ne on yargidir rezil etcekler aha sictilar bla bla
izlemessiniz olur biter :P ne die üzünüonuz kendinizi bu kadar..

bi arkadasin dedigi gibi flashbackler olabilir hich kimse delik desik olmush üstünede patlamiş bir adami canlandiracak kadar para göz olamaz helede filmi sizden kaaat be kat luc amcam hichde sicmaz yane

nese cekilsin izleriz[signature][hline]
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

sonunu nası baalıcaklar acep nese baalar amcamlar ya güveniorum komple :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...