Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Nikotin zararli bir sey degil zaten, o kadar korkulacak bir sey yok. Saglik uzerine etkileri kafein ile ayni siniftan. Nikotinsiz ya da nikotinli o kadar fark yatarmaz yani. Cay, kahve bile icmem; cok saglikli olacagim dersen zaten bunu niye iciyorsun denir.

Nikotinin o bogaz vurusunu cok sevdim ben. 3mg'den 6mg'ye gectim.

https://www.rcplondon.ac.uk/projects/outputs/nicotine-without-smoke-tobacco-harm-reduction-0

"139. sayfa" said:

As use of nicotine alone in the doses used by smokers represents little if any hazard to the user,24 complete substitution of smoking with conventional NRT products is, for practical purposes, the equivalent of complete cessation in almost all areas of harm to the user. NRT products do not emit vapour and so are not a source of passive exposure for adults or children. Packaging and dose restrictions render accidental poisoning in children highly unlikely. Questions remain about the safety of nicotine in pregnancy25 and potential effects on fetal development and mortality,11 although one recent study has reported a lower occurrence of developmental abnormality among children whose mothers used NRT in pregnancy than in those whose mothers did not.
Sosyal ağlarda paylaş

nikotinin tıbben kanıtlanmış bir zararı yok ciğerden aldıkça. cilde düşen bir kaç damla saf nikotin ölüme sebebiyet verebilir ama o konumuzla alakalı değil. saf nikotin nereden bulacaksın, onu üstüne dökeceksin vs bunu başaran bizden değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

yani max vg diye satilan likitler iyonize suyla falan mi inceltilmis oluyo?

Likitlerin neyle inceltildiği değişiyor. Bazısı su koyuyor, bazısı aroma koyup bırakıyor, bazısı PG ekliyor falan. VG değerine bakıp inceliği üzerine yorum yapabilirsin.

Max VG =/= Maksimum VG
Şöyle ki MaxVG likitin kendi tarifindeki VG değeri oluyor, olabildiğince VG basılmış hali olmuyor. Yani likitin orjinali 75/25'se o MaxVG olabiliyor, sonra aynı likitin 80/20'si de satılabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

aroma twisted flavors un. alman mali vanilla strawberry waffle.

baktim da boktan bi marka da degil.

yalniz bu amerikan likitler amerikada bile pahali abi. one hit wonder falan senin evde yaptigin likitten 5 kat daha pahaliya geliyo nasil oluyosa.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

PG si yüzde kaçtı aromayı koyduğun nbase in?

%70 vg %30 pg 3mg nicotin 100ml pack

simdi aroma %9-%14 arasi olmali denmis sisesinin uzerinde. ben baz likitten 10mg a yakin bosaltip aromayi koydum.

koyduktan sonra biraz daha akiskan oldu zaten ama hala tanktan bosaltmak istedigimde akmiyoagizdan. tanki sokmem gerekiyo :P
Sosyal ağlarda paylaş

Yav bu melo3 atomizer'ın yedek ağızlığını almak istiyorum TR'de hiçbir sitede göremedim , var mı bilgisi olan?

Aha bundan:
https://www.eleafworld.co.uk/melo-atomizer-tank-mouthpiece

Edit : tamam buldum , ihtiyacı olan varsa linkini de yazayım:
http://elektronikbuhar.com/drip-tip-agizlik-no6-paslanmaz-celik.html
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...