Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

traptorex said:

Birazda şu RDA, RDTA olayına girin beyler. Ne alacağıma bir türlü karar veremedim. Kullananlar hangi marka kullanıyor aroması ve dumanı nasıl tek coil mi çift coilmi yani en menun kaldığınız ürün ney.

pico vardı bende coil olayından gına gelince gittim.

OBS engine mini rta aldım.

Dual coil var, doldurma olayıda çok basit birde ciğer çekimine çok uygun körüklüye körüklüye çekebiliyorsun. Tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

traptorex said:

Birazda şu RDA, RDTA olayına girin beyler. Ne alacağıma bir türlü karar veremedim. Kullananlar hangi marka kullanıyor aroması ve dumanı nasıl tek coil mi çift coilmi yani en menun kaldığınız ürün ney.

pico vardı bende coil olayından gına gelince gittim.

OBS engine mini rta aldım.

Dual coil var, doldurma olayıda çok basit birde ciğer çekimine çok uygun körüklüye körüklüye çekebiliyorsun. Tavsiye ederim.

Anladığım kadarıyla buhar performansı çok peki arome ve buğaza vurumu nasıl birde v6 gibi çokmu yakıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

sunthewhich said:

300W mod yok yalnız.

var...

kooper 300w

veya

vapemod spartans

gibi..

2 coil bence de yeterli ama 4 veya 6 coildeki performansda müthiş olur eminim ki..

sonuçta ijust s kullanıyorum rdta alıcam..bir kere almak istiyorum iyi olsun istiyorum, o kulelerden biri kırılır mırılır ,hepsine tel sarmak zorunda değilim yedek olurlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Spartan 300w yazıyor ama degil biliyorum ,dandik bir mod. Öbürü hakkında bilgim yok. 300w cok gereksiz zaten hiç bir şekilde cıkmıycaksın o degerlere...

Ama alıcam diyorsan illa SMOK Marshal al 320w . Hem 3 pilli hem 2 pilli kullanılabiliyor.

http://www.3fvape.com/home/11178-authentic-smoktech-smok-marshal-300w-tc-temperature-control-vw-variable-wattage-box-mod-black-1300w-3-x-18650.html
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...