Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

aga ben anlamıyorum. sabah kahvaltıda bi blackberry, raspberry keyfim vardı. antioxidantdır, keyiftir afiyetle yiyorum sağlıklı alışkanlıklar ediniyorum.

125 gr olmuş 13 TL blackberry nin
125 gr raspberry olmuş 19 TL

KİLOSU KAÇA LAN BUNUN

10 lirayken neyse deyip basıyordum, şimdi yemeye elim gitmiyor. bıraktım. simit yiyeceğim 1 tl e. allah belasını versin.
Sosyal ağlarda paylaş

güzelliği göreceli tabii de

ben sabahları kendime şöyle bir mix yapıyorum: ahududu, yaban mersini, 99% çikolata parçaları, nar taneleri, yarım yağlı organik yoğurt, keten tohumu

tadı benim için baya epik. içindeki her şey supposedly çok sağlıklı. tam bir iç temizleyici ama işte ahududu, yaban mersini kol gibi olunca insanın tadı kaçıyor. diğerleri pahalı değil.

her sabah yiyorum yıllardır baymadı ama bugün ilk defa artık sipariş vermedim. donmuşunu falan bulacam. et fiyatına yaban mersini alınmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

aga ben anlamıyorum. sabah kahvaltıda bi blackberry, raspberry keyfim vardı. antioxidantdır, keyiftir afiyetle yiyorum sağlıklı alışkanlıklar ediniyorum.

125 gr olmuş 13 TL blackberry nin
125 gr raspberry olmuş 19 TL

KİLOSU KAÇA LAN BUNUN

10 lirayken neyse deyip basıyordum, şimdi yemeye elim gitmiyor. bıraktım. simit yiyeceğim 1 tl e. allah belasını versin.

Siyah üzüm kurusu ye çekirdeklerini de çiğneyerek. Yiyeceğin kadarını sabah büyük bir bardak suya koyarsan ertesi sabaha şişer normal üzüm gibi olur. Kalkınca koyduğun suyuda iç.

paketi 5 tl 20 gün gider.
Sosyal ağlarda paylaş

donmuş satılmıyor gördüğüm kadarıyla büyük marketlerde, birkaç tane satıcı buldum onlarla iletişime geçecem bakalım. 5kg satıyorlar en az özel paketleme istediği için 45 lira falan istiyorlar. böyle bulk bulabilirsem kaliteli smoothie de çok mantıklı. tazesinden yaparsan bardağına 50 lira gider das.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...