Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

sen iyi vakit geçiriyorsan ne güzel ya, bırak diğerlerini. fotoğrafa bakınca aklıma isis videoları geldi ben şahsen en ufak özenmedim asdasd. insanın güzeli ülkemizin doğusunda da çok var bu arada. ben urfada gördüğüm insanı antalyada, istanbulda, ankarada görmedim. hepsi yörelerindekilerin çoğu pammuk gibi iyi niyetli falan.

Özendirecek kadar 'güzel''alımlı' fotoğraflar var ama yükleyemiyorum buraya. Nasıl yüklendiğini hala çözemediğim için (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Murray said:

Sosyal medya hesaplarımı kapatalı ve sigarayı bırakalı 9 ay olmuş. Sosyal medyayı bıraktıktan sonra yaşadığım kafa rahatlığı ve dinginliği hiçbir yerde bulamazdım.

su cok datli bisey ya.

ben de rahatladim. istakram var orda da sonsuza kadar asagi gitme diye bisey yok.

giybet ve vizyonsuz siyasi cikarimlardan kurtuldum
Sosyal ağlarda paylaş

bugün yine bir bodrum yazısı okuyunca iyice gitme isteğim tavan yaptı.
sosyalmedya.co kurucusu, adam satıp bodrum'a yerleşiyor.
https://medium.com/turkce/neden-bodruma-tasindim-934aed4d5c7e#.4mp2cb7ya

ama böyle remote bir iş olacak işte. Digital Nomad diyollamış bu olaya.
digitale dair bir bok bilmezken 2 haftada 1 istanbul a gelebileceğim bir işim olsa süper olurdu.

Doktora gittim, yine ilacı dayadı. Bi boka yaramıyor.
Kendimi sürekli "bir şeyler yapmam gerekiyor" diye baskı altına alıyorum.

höeef

havalar da buz gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

sen de yap abi..git univ ogrencisi 2-3 cocuk bul bir buro kirala gerisi zaten 4chan 9gag vs vs..orjinal icerigi de bitin kanlandikca dusunursun..bir de gunluk gazete sayfalari linki yapistirirsin..ayni site sende..

hatta daha guzelini yap o gereksizligi yapmak icin istanbulda olmana da gerek yok..o dedigimi bodrumdan yap..
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük
işe başladığımdan beri oyun oynayasım kalmadı
eve gelip yatağa uzanıp mal mal yatmak, telefona falan bakmak kitap okumak falan istiyorum
hayvan gibi oyun oynamayı özledim ama hiç halim yok
tyranny bile oynayamıyorum, ki öyle çok ekşın bi oyun değil
kry evrytim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...