Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

yaz boyu beach club'ta çaldığım şarkıları falan dinliyorum bu gece. ıssız sessiz artık. sikindirik bi şarkı açıyosun yüzlerce kişi dans ediyo falan. baya dj tribine girmiştim. geçen gün kapattım barımı. 2 kişi vardı koca gün. fıçı makinemi buz makinemi soğutucularımı falan söktüm, kilit vurdum kapattım her şeyi. son gün tek müşteri yoktu rüzgarlıydı. kediler tavuklar vardı sadece. sonra da çıktım işten. hüzünlüydü lan yani. walter white nasıl okşuyodu makinelerini son bölümde, öyle ayrıldım mekanımdan. şezlongları şemsiyeleri de söküp toplamışlar. gittim bugün upuzun kumsal bomboş. bi ton hatıra bi ton insan oldu koca yaz.

not: çok seviom dramatikleştirmeyi hikayeleştirmeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

Archangel_ said:

Star'da İstanbullu Gelin midir nedir o dizide oyuncunun biri GoT'a gönderme yaparak "White walkers, winter is coming" geyiği yaptı. Altyazı ise; "White Walkers, kış geliyor."
Gel de ülkedeki çomarlardan bir kez daha nefret etme...

neler izliyon lan sen?

Hanım izliyor olum ne yapalım :D
Türk dizilerinin muhteşem bir tarafı var ama. İkinci sezon ilk bölüm açıkken karşısında laptoptan bir şeyler bakıyordum ama dizinin tüm konusuna hakim sayılırım şu an :D
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Red said:

kartımı kopyalayıp 2bin tl çekmişler. ulan 2017'de başımıza gelmedik kalmadı. tamam banka parayı ödeyecek de herifler yakalanmıyor güzel iş vallahi. herifler ferrari ile geziyordur bence sdfs.

Buna karsi onlem almanin bir yolu var mi ya, kopyalanirken anlamanin bir yolu ya da

atm'den kopyalandı. kart giriş kısmını bir yoklamak lazım sanırım ama insan unutuyor. anlamak için de tam olarak napmak lazım bilmiyorum. kart sokma değil de temassız bir sistem gelmeli. pos cihazından temassız işlem yapabiliyoruz ama atm'ye kartı sokuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Nigger_of_the_sand said:

Red said:

kartımı kopyalayıp 2bin tl çekmişler. ulan 2017'de başımıza gelmedik kalmadı. tamam banka parayı ödeyecek de herifler yakalanmıyor güzel iş vallahi. herifler ferrari ile geziyordur bence sdfs.

Buna karsi onlem almanin bir yolu var mi ya, kopyalanirken anlamanin bir yolu ya da

atm'den kopyalandı. kart giriş kısmını bir yoklamak lazım sanırım ama insan unutuyor. anlamak için de tam olarak napmak lazım bilmiyorum. kart sokma değil de temassız bir sistem gelmeli. pos cihazından temassız işlem yapabiliyoruz ama atm'ye kartı sokuyoruz.

Abi olmazmi. Adamlar qr kod sistemini bu sebeple getirdi. Ve acayip pratik. Ben atm ye gidene kadar telden giriyorum herseyi. En son kamera aciliyo atm qr kodu okutmalik. Atm de okutunca trink. Elim ne karta gidiyo ne cuzdana. Alin size yol.

Eyyorlamam bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Nigger_of_the_sand said:

Red said:

Ben artık iyice sık duymaya başladım bunları, direkt cep şubesinden referans kodu ile para çekiyorum. Tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...