Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Satari said:

pascalnouman said:

gecmis olsun qanqa

haftaya kurtuluyorum suriye kazani sokulludan cok sukur
hassas ozceligin 120 adım yukarısına tasiniyorum lel

Nereye taşınıyorsun?

Bir de @Dr bende geleceğim galiba sana ya şu boşluğu bi dolduralım bir de 18 yıl önce ki dolgunun zamanı dolmuş galiba bi hissiyat farkı oluşuyor giderek. Belki çürümüştür bile içeriden bilemedim.

gel bakalım tabii kanka. çok da geciktirme ama, tarih yaklaşıyor malum izne çıkıcam

Emre333 said:

Archangel_ said:

pascalnouman said:

yok la fircalamadan yatmiyom artikh gozumu acamasam da o fircaya bi sekilde macun koyup dislere surtturuyom kagldskad

yatmadan önce 50 fırça darbesi tadında oldu ama neyse

fırçalamadan uyuyacaktım bugün, şu postu görünce resmen sucluluk ve korku oluştu birdenbire. gözümde birden şu canlandı

"fırçala kerim allah belanı vermesin o kadar uğraştık dişlerinle fırçala"

tamma doktor fırçalıycam sövme pls

adsfadfs ülkeler arası etki ederim. fırçalayın tabii arkadaşlar, üşenmemek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanın 30'una geldikten sonra hayatında yaşadığı kırılımlar çok zorluyo onu be günlük. Evleniyordum, yüzük aldım (haberi yoktu) her şey hazırdı. yüzük yurtdışından gelecği için beklemek zorunda kaldım biraz. O bekleme süresinde terk edildim :) hayat çok acaip. Bundan önceki sevgilim (7yıl birlikteydik) beni çok severdi, çok sevilmek acaip bir duygu. Götünüzü kaldırıyor, yeteri kadar karşılık veremiyorsunuz hiç bir zaman çünkü karşındaki kendi içinde çok büyük şeyler yaşadığını düşünüyor... Bitti o ilişki kerizliğimden, pişman değilim bitmesi lazımdı. Birlikte büyüdük, sonra da o küçük halimiz değildik artık.

Sonra kendime söz verdim ben, artık çaba sarf edicem, ilgilenicem ve gerçekten çok seviyorsam bir ilişki yaşayacağım diye. Öyle de yaptım, evlenmek istediğim kadını buldum. çok sevdim, bu sefer de roller değişti. Fazla sevgim aşık usandırdı :)

Fazla duygusal erkek bu meta'da iş yapmıyor arkadaşlar :)
Bu süreçte kendimi nasıl da yanlızlaştırmışım bilemezsiniz. Ev dağılıyor, birlikte kurmuştuk. O kadar güzeldi ki o heyecan.

Şimdi ev sadece ızdırap veriyor. Maddi olarak çok büyük yüklerin altına girdiğim için kendim eve çıkarsam sürüneceğimi biliyorum, ailemin yanına dönmek zorundayım ki hiç bir zaman yıldızım barışmadı ailem ile. Yapa yalnız. istanbuldan uzakta (maltepe'de yaşıyor ailem) ne yapacağımı bilmeden kaldım be günlük. İyi bir işim var global bir markadayım. Çok da rahat çalışma koşullarım, yükselmeye çok açık bir pozisyondayım. Galiba gideceğim buradan günlük.

ya da bambaşka bir çevre ve ortamla yaşayacağım burada. Çok zor olacak, özellikle bu yaşta her şeyi tekrar kurmak... Aile'nin yanında kalmak zorunda olmak hele ama şuan iki ayrı insan aynı evde kalıyor.

Aşk acısı çektiğin insan karşında oturuyor ama dokunamıyorsun düşünsene :)

bunu yaşamaktansa aile kapalı ceza evine gitmek tek çare galiba.

bunu da atlatırsam günlük, gerçekten zararsız çıkarsam bu kırılımdan. Çok ama çok güçlenicem biliyorum ama sanırım hiç bir zaman eskisi gibi sevemeyeceğim.

İlişkileriniz ile arkadaşlıklarınızı dengede tutun. ne kadar severseniz sevin, yapın bunu. Yoksa bunları arkadaşlarınızla konuşup destek almaya çalışmak yerine buraya yazarken bulursunuz kendinizi :)

[video]https://www.youtube.com/watch?v=lCCJc_V8_MQ?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...