Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ATM'den log-out olmadan gitmek

Cokomantis

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
KillJoy said:
benim üzüldüğüm nokta; (belkide) hırsız olmayan birisinin senin vesilenle hırsız olması artık.

Bu ne demek abi? Benim de basima geldi kartini dusuren yasli teyze, arkasindan gider verirsin. Yok ben bunu cekeyim diyorsan guzelce yatacaksin icerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de bir defa başıma geldi böyle bir olay.

Bankamatikte sıra geldi, tam kartı takıyorum. Baktım bankamatik bir tomar para verdi. Ekran da şimdi paranızı alabilirsiniz yazısı. İlgili banka o zamanlar yeni yeni önce kart sonra para verme uygulamasına geçmişti. Neyse parayı alıp benden önceki adamın peşinden koştum, sordum paranızı aldınız mı diye. Yok vermedi ben de anlamadım dedi. Vermiştim parayı. Sıraya döndüğümde sıradakiler tebrik etmişti :D

İşin komiği öğrenciliğin dibindeydim o sıralar, çok paraya ihtiyacım vardı. Ama almak aklımdan bile geçmedi. Bu da böyle bir anım işte..
Sosyal ağlarda paylaş

işbankası ve garanti önce kartı sonra parayı veriyor işte sırf bu kart unutmalar olmasın diye. gayet mantıklı.

bu arada op işalla alır geri parasını

edit: önceden bu konu tartışılmış topicde, ama arkadaş para çekmeye gelmişken paranı çekmeyi almayı unutuyorsan orada kim ne yapsın kjasdklsaj
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...