Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

o ses türkiye - tamay özaltun

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

tv8 izleyenleri ortaya çıkarmaya çalışıyor beyler kanmayın

yok abi cidden forumda acunun adı geçince triggerlanan manyaklar var ve ben anlamıyorum hani komple tv izlenmesine laf etseler aynı sertlikte neyse de acunu duyunca deliriyorlar sanki diğer tüm yapımcılar normal de sadece acunda bi sıkıntı varmış gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

adam showmen lan iste abarticak yada tartisilcak bi yani yok ki. show ticareti yapiyor. kimisi gider mc donalds bayisi acar, kimisi mercedes bayisi acar zengin olur buda show programi tr subesi.

bide buna benzer bi adam daha vardi bir ara fox tv de mahser-i cumbusu falan sunuyordu, popstari falan getirmisti galiba. oda baska bir program bayisi iste.

format diyede emekli futbolculari getirip halisaha maci yaptirmakta zaten tam acun tier bi calisma sdfdsf daha otesi beklenemezdi ztn
Sosyal ağlarda paylaş

ben sunucu ünvanıyla her daim aynı oktavda odun gibi konuşan, odun gibi mimikleri olan, yüksek egolu samimiyetsiz tavırları ve hükümet yandaşı olmasından ötürü sevmiyorum. siz neden seviyorsunuz?

bir de şu yönü var ama bak bu konuda yorum yapmıyorum ben. ülkenin hali ortada sonuçta:
https://eksisozluk.com/entry/57733240
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

ben sunucu ünvanıyla her daim aynı oktavda odun gibi konuşan, odun gibi mimikleri olan, yüksek egolu samimiyetsiz tavırları ve hükümet yandaşı olmasından ötürü sevmiyorum. siz neden seviyorsunuz?

bir de şu yönü var ama bak bu konuda yorum yapmıyorum ben. ülkenin hali ortada sonuçta:

sevdiğim, izlediğim falan yok da acun sizi niye böyle triggerlıyor ona anlam vermeye çalışıyorum. hani siz böyle acun odaklı konuşunca; acun izlememeye yeminli ama diğer saçma sapan her şeyi izleyen modeller oluşuyor kafamda.

o yüzden bak ben şunu anlamıyorum:
acunun sahip olmadığı diğer aptal programları izlerken programla; acunun sahip olduğu programı izleyince sırf acunun diye dalga geçiliyor. bu niye?
mesela big brother izleyen biriyle big brother izliyor diye dalga geçilirken acunun x programını izliyor diye o x programı izliyor diye değil direkt olarak acun izliyor diye dalga geçiliyor. çok saçma değil mi bu? programın formatıyla falan dalga geçemediğiniz için mi oluyor böyle? anlamaya çalışıyorum cidden.
ha diyebilirsin ki acunun her şeyi böyle o yüzden acunun diye dalga geçiyoruz. e diğer kanallardaki diğer şeyler öğretici şeyler mi? o zaman tv izliyor diye dalga geç niye acun izliyor diye dalga geçiyorsun?

bunu ülkenin geneli mal o yüzden izliyorlar diye genellemek de saçma çünkü dünyaca beğenilen yarışmaları alıp getiriyor. o zaman dünya da genel olarak mal. niye sadece kendi ülkenle dalga geçiyosun, komple dünyada o yarışmaları izleyenlerle dalga geç o zaman?..
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

şu ekşi yorumu saçma olmuş.
adam bence işinin en iyis muazzam iş çıkartıyor yıllardır. kaldı ki adam kazandığı para ile bir çok yardımlarda da bulunuyor millete görüşünü severiz sevmeyiz iq seviyesi düşük programlar yapıyor olabilir ama bence başarılı oldukça
Sosyal ağlarda paylaş

dün program harikaydı

-uzun zamandır gördüğüm en harika erkek vokallerden biri ahmet kayanın kötü bir taklidine elendi.
-emre diye bir çocuk var sesi oldukça iyi ama ebleğin önde gideni resmen uydurmasyon bir sevgililik attılar ortaya ona 10 gömlek fazla gelecek bir kız ile, yok kavgalılarmış da o yüzden soğuk duruyorlarmış falan öyle hikayeler uyduruldu, sonra dendi ki 450 tane oylama aleti var stüdyoda aradaki oylama farkı 2 imiş ama sistem bunu %87.01 olarak algılayamıyormuş sadece %87 olarak algıladığı için ikisini de üst tura geçiriyormuş acun falan da filan auehau
-gözde diye harika sesli bir kızı rezil bir karadeniz türküsü söyleyen karıya elettirdi seyirci
-duygu adlı harika biçimde türk halk müziği okuyan bir ablayı iğrenç fadimem diye bir karadeniz yorumu yapan dümdüz odun gibi okuyan bir herife elettirdiler
-tuğba isimli bir öğretmen var nefis yabancı şarkılar okuyor zenci gırtlaklı, rezil biçimde karadeniz türküsü söyleyen cırtlak sesli kıza ezildi resmen
-nutsa diye sesi felaket bir kızı götünü başını güzel oynatıyor diye seçtiler ama karşısındaki ceylan da çok zor bir alevi deyişi seçmiş hakikaten zorlandı biraz ama bu kadar da fark olması saçmalık tabiki.

resmen ülkemin seçmen profiline tekrar tekrar şahitlik yaptık, yöremden söylüyor ötekisi bunu beğenme bizim yöreden söyleyeni beğen diye anlaşılıp gelinmiş stüdyoya resmen rezillik ötesi bir yarışma düzeni var, ulan finale kadar bari jüri seçseydi düzgün sesler dinleseydik. daha da açıp bu saçmalığa katlanmanın lüzumu kalmadı, tamayı bir de aziz kiraz diye bir çocuk var onu açar youtubedan dinlerim olur biter.

niye bu kadar kafana taktın derseniz ben hakikaten müzik hastasıyım ya, yolda arabada okulda evde işte her yerde müzik dinliyorum sürekli, söylemeye de bayılıyorum ama sesim çok kötü malesef :D şöyle amatör güzel sesleri takip edip yorum yapmak, aradaki hataları farketmek, güzellikleri keşfetmek çok keyifli geliyor. yoksa ebrunun o garip mimiklerine, muratın hadisenin anlamsız saçmalamalarına bayıldığımdan değil. he gökhan yine sempatik biraz, numara mı yapıyor napıyor bilmiyorum ama arada böyle kafasının gitmesi alıklaşması falan güldürüyor sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

zaten saçmalık orda mesela atıyorum X i beğendiysen 1e Y yi beğendiysen 2 ye bas dese anlarım ama her şarkı okunduktan sonra beğendiysen 1 e bas beğenmediysen 2 ye bas diyor acun ve dün o elemanın o rezil taklitten daha az beğenilmesinin hiç bir izahati yok. ses, kontrol, güç, aksan vs. her şey mükemmel adamda gidip ahmet kaya kopyasından daha az beğeniliyor.

http://www.tv8.com.tr/video/o-ses-turkiye/deniz-ve-mert-saimin-capraz-duellosu/10566

şu şuna elendi derken onu kastediyorum, ilk çıkan adam elensin diye bilerek 2 ye basmıyorlar mı sence bu yarışmada şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

15 yaşında ergen bir kızın tuşlamasına bıraktırılması saçmalık ötesi, jüri de aynı şekilde kazanma güdüsüyle seçimlerini yapıyor ama şu eşleşmede 4 jüriden 1i bile o ahmet kaya çakmasını seçmezdi mesela. heavy metal yapan bir grup ile rnb yapan birisini kıyaslamada müzik zevkini değil hakikaten yetenekleri ahenkleri melodiyi vs. bin tane şey var onları kıyaslarsın ama yarışmadan beklentilerimiz çok farklıymış onu anladım. millet gerçekten güzel ses değil tarzına uyan sesleri dinlemek istiyormuş.

mesela şu abla bu kadar oturaklı durmak yerine elendiği kız gibi kafasının yarısı dövmeli, seksi kıyafetler giyen biri gibi olsa elenir miydi? pek sanmıyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=j4buBbZ3d3k

bu kız chandelieri güzel okumuştu ama bence girl on fireda sıçtı baya 0 duygu ile okudu şarkıyı.

http://www.youtube.com/watch?v=ABLlyNtrAco
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

sevdiğim, izlediğim falan yok da acun sizi niye böyle triggerlıyor ona anlam vermeye çalışıyorum. hani siz böyle acun odaklı konuşunca; acun izlememeye yeminli ama diğer saçma sapan her şeyi izleyen modeller oluşuyor kafamda.

odun olm adam ondan triggerlıyor. acun firardadaki mal halleri falan geliyor aklıma. bu yani çok ciddi bi durum değil daşak geçesim geliyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya acun sevmemek dediğin aslında temsil ettiği şeyi sevmemekten kaynaklı. Aptal kutusuna aptal aptal şeylerle hizmet verip aptalları daha aptal yapan yayınları sevmiyor sevmeyen. TR'de bu Acun'sa Amerika'da bir başkası aynı şekilde eleştirilebiliyor bazı insanlar tarafından.
Normal yani, benim anlamadığım Acun eleştirilince veya sevilmeyince niye direkt "çalıyo ama çalışıyo" tier argümanlar geliyor asfd
Başarı kıstasınız cebe indirilen para, kaldırdığın hatun sayısı ise Acun başarılıdır, idol yapabilirsiniz.
TV eğlence sektörünü seviyorsanız yine TR için Acun izlemekten başka çareniz yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

galiba öyle yapacağım, mesela survivorı ilk geçen sezon izledim son 1-2 ay takip ettim sonra merak edip orjinalini araştırdım ve amerikan versiyonunun 1. ve allstar sezonunu izledim mesela bizimki resmen komedi gibi kalıyor yanlarında. digitürkte american idolü denk geldikçe izliyorum zaten aslında
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aksan çok batmıyor bazen. Sonuçta şarkı söyleyen birinin hindistanlı ya da yunanlı olduğunu anladığın çok "bariz" durumlar oluyor. Ama başlığa dönersek Halo'yu gayet becerememiş bence. Ama yetenekli tabi..Böyle x factor- yetenek deyince. Halo şöyle daha güzel (aksanlı dikkat adsfsfs)

[video]https://www.youtube.com/watch?v=7WF4USuVH5c?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

Ya aksan çok batmıyor bazen. Sonuçta şarkı söyleyen birinin hindistanlı ya da yunanlı olduğunu anladığın çok "bariz" durumlar oluyor. Ama başlığa dönersek Halo'yu gayet becerememiş bence. Ama yetenekli tabi..Böyle x factor- yetenek deyince. Halo şöyle daha güzel (aksanlı dikkat adsfsfs)

[video]https://www.youtube.com/watch?v=7WF4USuVH5c?feature=oembed" width="459">

yunanlı değil abi yunan sdgfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...