Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boku dake ga Inai Machi (Erased)

ShadowFury

Öne çıkan mesajlar

hoca ilgili gözüktü bizimki geleceğini biliyorum diyince ama asıl şu sarışın çocuktan bişey bekliyorum ben. ya onda da bu güç var, kurtarıcak bizimkini ya da death note hesabı L'in ardından işi tamamlayan ikiz dingiller gibi adamın icabına o bakıcak

gerçi kısa bi seri içinde MC'yi harcamak zor geliyor ama ilginç bi deneme olurdu

Sosyal ağlarda paylaş

ben spoilere koyuyorum herşeyi misal bak böyle yapıcaksın

manga spoiler

sarışın çocuğun bi gücü yok. katili yakalıyorlar ve idam cezasına çarptırılıyor. o ari pizza girl ile de manga-ka olduktan sonra tanışıyor. evlenicekler büyük ihtimal fin.

Sosyal ağlarda paylaş

gelip denyo denyo mangadan spoiler vermeyin ya merak eden açıp okur ya da netten bakar, kimsenin umrunda değil sizin mangayı okumuş olup olmadığınız herkes anime bölümünden bahsederken bişi belirtmeden cart diye manga spoilerı koymak neyin kafası

11

olm nasıl yerde bitti lan, bence ama sarı kafayla plan yaptılar önceden yardıma gelcek

Sosyal ağlarda paylaş

11

Oha çok pis geldi son sahne.
Yalnız öyle söylenir mi ya, kimsenin olmadığı yerde bir de. Gel beni çatıdan at demek gibi bişey bu yaptığı :p

Kesin bişeyler ayarlamıştır önceden. Sarı kafayla sakallı amca kendi aralarında konuşurken 15 yıldır bekliyoruz acele etmeyelim filan diyorlardı. Herhalde onlar da birşeylerin farkında. Önceden araştırmışlardır, Satoru'nun uyanmasını bekleyip sonra da planlamışlardır.

Kayo'nun yaşamasına mutlu olmasına sevindim de Satoru biraz ntr durumuna düşmüş sanki, ona üzüldüm. Çocuk hayatını yedi lan şu dava uğruna.

Sosyal ağlarda paylaş

11

öeh ya hiç beklediğim şekilde gelişmedi olaylar. hemen herkes bugünü bekliyo gibi damlayıverdi, sensei bile gösterdi kendini hemen falan. bi aceleye gelmişlik hissettim yani ben. ama koma işi fena olmamış, kendi zamanına geri dönmesi gibi olmuş ama farklı bi şekilde, bi kaybı yok yani :D

@shadowfury abi ntr konusunda dün /a/daki threadlere denk geldin mi bilmiyorum ama acayip eğlenceliydiler :D

http://i.imgur.com/WU7U8A9.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Mangaya da başladım ama anime bitmeden mangada animeyi geçmiyim dedim, son time skipe kadar okuyabildim o yüzden. Ama azıcık bir şey varmış zaten, 2 günde yetiştim. Şimdi anime krizi yetmiyormuş gibi üstüne bir de manga krizi geçiriyorum perşembeye kadar. Mangaya başlamadan önce animenin bitmesini bekleseydim keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...