Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Network marketing / Legal dolandırıcılık ?

Pordakal

Öne çıkan mesajlar

Korax said:

Memlekette ne cok gerizekali var lan uzuluyorum böyle gördukce

https://www.youtube.com/watch?v=-r6n4qOWhWM

http://www.halkhaber.org/wp-content/uploads/2014/08/fadil.jpg

http://icube.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2015/11/02/secim-sonuclari-2015-iste-il-il-secim-sonuclari--6234174.Jpeg

http://galeri7.uludagsozluk.com/245/aziz-nesin_519750.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Madem çok sevdiniz bu titan olayını...

Alın size network;

CabukVPN+DNS Turkiye server üzerinden satın Yıllık Tek Lokasyon 500TL her sattığınız üründen %25 Komisyon veriyorum hadi bakalim ;) satın bakalim ayrıca sizin sattığınız kişilerde adam kazandırırsa ordan da b %5 onların satışından kazanacaksiniz ;)

Her ay 10 kişi getirsenizo 10 kişide 10 kişi getirse oho zenginsiniz işte

Baktık bu tuttu Media server i da Paylaşırız Aylık 50TL deriz tüm sinemalar diziler herşey var..

sadece 10 tane arkadaşınızı getirip kafayı koyup yaslansanız aylık 100TL havadan para gelcek işte... bideo arkadaşlarınız 10 ar kişi getirse miss

Aylık 3000TL profit ;) hiç bişi yapmadan
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

VIP VPN Satıyorum 300$ Böyle 500 Kişiye satın AYLIK MAAŞINIZ 15bin ;)

çabukMİLYONER

ya zamanında ben böyle arkadaşımı kaybettim.

gitmiş girmiş böyle bişeye bi de beni ikna etmeye kasıyor, dedim lan seni deli mi sevdi? hiç mi görmüosun haber hiç mi takip etmiyorsun fadılları titanları neler dönüyor diye.

yok bu farklı bilmemne diye bi yarım saat tartıştık sonra da senin aklını seveyim dolanma lan etrafımda diyip kovdum.

kovuş o kovuş :D
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

üstteki videonun başlığını atanın videodakilerden farkı yok.

ahaha true that.

Bu amway muhabbetine bizim şirkette de var girmiş bir kaçkişi... Sürekli toplanıyorlar arada bizi düşürmeye çalışıyolar ayıp olmasın diye bir iki deterjan alıp susturuyoruz ilginç kafalar haha
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

ekşide çok güzel profil tanımlaması var.
lüks mekanlarda çok güzel eğleniyoruz. paramız var kızlar var hepimiz takım giyoruz(200 tl lik sezon sonu takım yalnız). hep çok iyi bir takımız diye motivasyonel şeyler paylaşırlar. asıl parayı götüren elebaşlarının zengin resimlerini paylaşırlar.
şunlardan biri benim arkadaşım olsa arkadaşlığımız hatırına ıslak odunla döverim.

Bu adamlar nerede ya, benim mi çevrem küçük hiç böyle zincir halkası arkadaşım yok profillerine bakamıyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

memlekette o kadar angut var ki pure evil mi olsam diyorum bazen. jet fadıla bak dünya şeyinde mi paraları cukkala otur ye. salaksa vurucan üstüne parazit gibi beslenicen

edit: o değil de kyaniye kaptırıyodum ben de bi an. sonra birine anlatıyodum, o parayı kendi işine yatırsan nolur diye mantıklı bi soru sordu. doğru dedim geçtim.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi google'da aradım bulamadım, bi 7-8 sene evvel heralde "BATIRFLAY TURİZM" (benim yazdığım gibi yazılışta) olayı vardı öyle, milletten yurtdışı tur diye Maldivler'den Bali'ye kadar her yere tur satıp sonra "iflas ettik" diyip paraları alıp kaçmışlardı. Gazetelere falan da haber olduydu bayağı.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Nako said:

Arkadaş var sarmış durumda, kız kafayı yedi sanırım, yüzüğün peşindeki gollum gibi.

Karı koca yapıyorlar bu işi, bir gün aradılar yakınlardayız müsaitsen kahve içelim dediler bir de bir iş var sana bahsediceğimiz filan, gittim bir saat kilitlediler yanlarında üst level biri de vardı kardeşlik aile havaları hep.

Arada yazar hala seminer buluşma etkinlik var gelsene diye, ignore direk.

Bunun ayrı bir cinsi olarak benim arkadaşları dönemlik devremülk dolandırıcılığına kurban ettiler. Yeni evli çift, o heyecanla bir heves kapılmışlar, şimdi kurtaramıyorlar.

Ekşi Sözlük'te de açıklanmış hatta işleyişi. Durum şöyle:

- Önce bi AVM'de markette falan size form doldurtuyorlar, tatil çekilişi falan diyorlar.
- 2-3 hafta sonra formdaki telefondan arayıp tatil kazandınız diyorlar.
- Yalnız tatili almak için bir seminere katılmak gerekiyor.
- Seminer o devremülkün muhteşemliği hakkında. Lüks bir otelde falan olunca da zaten gözüne giriyor demek ki legit bir şirket diye. O arada sizi stratejik olarak ağzı çok iyi laf yapan birkaç adamın arasına oturtuyorlar.
- Adamlar seminer boyu kafa ütülüyor, öyle bir kıvama getiriyor ki sanki o devremülkü hemen almazsan direkt fırsat kaçacak, o arada bir şekilde alıyorsun. İşte istersen gitmek zorunda değilsin, onun yerine Avrupa'da her yerdeki başka yerlerde tatil yapabilirsin falan filan hikayesi.
- Sen alıp para transferini onayladıktan sonra sözler kesiliyor, aradım mı yokuşa sürüyorlar, çirkeflik yapıyorlar, hatta telefonda söylediklerini yüzyüze inkar ediyorlar falan. Benim arkadaşlar mahkemelik olmak üzere, bakalım parayı kurtarmaya çalışıyorlar şimdi.

sunun aynisini bizimkilere satmaya calismislardi 10 sene once olmasi lazim. istanbul galleriada bi yer tutmuslar orda seminer veriyolar falan. yememisti bizimkiler.
ama en basta bi an yiyecek gibi olmuslardi. bariz ordaki kafa utuleme olayindan. eve gelip annem heyecanli heyecanli anlatinca benim yorumum para harcayacaksak gidip gormek lazim degil mi olmustu.
e hadi bi gidelim gorelim yeri ortami bi kalalim da ondan sonra karar veririz diyince patlamisti is
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Laurelin said:
https://www.youtube.com/watch?v=-r6n4qOWhWM

Bu, bu, bu nedir bu? Inanmiyorum. Mars desin diye para vermislerdir. Yok, mumkun degil. 5-6 yasindayken kardesime sorsam salak misin bakislari atardi bana.

ne yani sen simdi marsin daha yakin olduguna inanmiyormusun? arkadasim bak ciplak gozle bile gorebiliyorsun bazen gokyuzunde marsi ama hindistan gozukmuyor?

cahilliginiz bi bitmedi gitti!
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
Benim işyerinde bikaç kişi GMA(GetMyAds)'e kaptırmış, paso para koyup jeton alıp duruyolar falan. Bi üst boyuta taşımışlar işi, kazanılanı jetona yatıttırıp daha çok kazandırma olayı ile tam kekliyolar.

belki bikaç ay, belki bikaç yıl sonra siteye ulaşamadıklarında ve binlerce dolarlarını kaybedip bidaha geri alamayacaklarını öğrendiklerinde nası tepki vericekler çok merak ediyorum. o yüz ifadelerini görmek istiyorum ya bildiğin.

geçen sene de biri kairos'a sokmaya çalışıyodu beni, öğrendim ki kepenkleri kapatıp kaçmışlar. zaaaaaa çektim arkadaşa.
Sosyal ağlarda paylaş

benim babam geçen aylarda sas enerji diye bir şirkete iyi para kaptırdı ya, o kadar anlattık ama dinlemedi bizi.sonradan kabul etti dolandırıldığını.

adamları takip ediyorum da yıllardır durmadan devam etmişler dolandırmaya.hatta bir ara fetö'ye atmışlar suçu filan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...