Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO: International Beta

RaidenXelRu

Öne çıkan mesajlar

RaidenXelRu said:

Imam sacma sapan bilmeden konusuyorsun :)

Pre aosda stun punch ve disarm oyundaki tek aktif abilityler, gidio wara gecip vurmaya calismiyorsun.

Parry tamamen calisiyor ve parry mage de cok mumkun, tek olayi, senin dilinde anlatayim, hic bir kalkanda Spell Channeling yok

ahaha teknik konularda bilgisi olmayan idareciyle konuşuyor gibi hissediyorum şu an. rakam istedim senden parry ile ilgili.

neyse abi.

serverda herkes neden herkes warlock, pvpde neden puremage yok diye dert edeceğini sanmıyorum çünkü nebula nın muhteşem düzeni seni tatmin ediyor gibi görünüor.
Sosyal ağlarda paylaş

tame'lenmiş başı boş binekler açlıktan ölmüyor sanırım heryer [tame] hayvan dolu :(

+ olarak release edilmiş hayvanlar da tekrar respawn olabilmesi için bir müddet sonra açlıktan ölürse iyi olur gibi.

ek olarak razor da nasıl macro yapıyoruz ? :)
Sosyal ağlarda paylaş

İmam serverda oynamadan neden bu kadar saldırıya geçtin anlaşılır gibi değil.

Bu konuda daha fazla post atarak konudan uzaklaşmamak adına artık lütfen sakin ol =)

Genel olarak serverda oynayan arkadaşlar anlamıştır ki herşeyle ilgilenilmeye çalışılıyor kafaya yatan fikirler konusunda da düzeltme / geliştirme yapılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Mojito said:

İmam serverda oynamadan neden bu kadar saldırıya geçtin anlaşılır gibi değil.

Bu konuda daha fazla post atarak konudan uzaklaşmamak adına artık lütfen sakin ol =)

Genel olarak serverda oynayan arkadaşlar anlamıştır ki herşeyle ilgilenilmeye çalışılıyor kafaya yatan fikirler konusunda da düzeltme / geliştirme yapılıyor.

ben şu sistem nasıl? serverda bu nasıl, şu çalışıyor mu? diye sormuşum, şu boyle olsa daha iyi, bu boyler olursa boyle olur diye fikir beyan etmişim.

sen kimsin ve neye dahayanrak daha fazla yazma, konudan sapma diyorsun birader?
Sosyal ağlarda paylaş

imam'ın ilk tonlamasında bir agresiflik yok. raiden yazarken giydirmeye başlamış, o da ona göre tonunu değiştirmiş. ki bahsi geçen konuşmalar konuyla alakalı tamamen.

BURASI BİZİM ALAN, BÖYLE YAZMAYIN'lık bir durum yok. komün yönetimi yapacaksanız ilk başta bu kafalardan uzaklaşın.

eğer konudan saptığını düşünüyorsan yanıtlamazsın olur biter.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

imam'ın ilk tonlamasında bir agresiflik yok. raiden yazarken giydirmeye başlamış, o da ona göre tonunu değiştirmiş. ki bahsi geçen konuşmalar konuyla alakalı tamamen.

BURASI BİZİM ALAN, BÖYLE YAZMAYIN'lık bir durum yok. komün yönetimi yapacaksanız ilk başta bu kafalardan uzaklaşın.

eğer konudan saptığını düşünüyorsan yanıtlamazsın olur biter.

agresiflik problem degil, bana efendi gibi gelin arkadasim :P sordugu her soruyu ise giderken yolda emek harcayip cevapliyoruz, verdigi cevaptaki passive aggressive toneu gorunce bende sinirleniyorum. daha servera login olmadan ahkam kesmek mantiksiz.

Isteyen sayfa 21'e benim tum sorularina verdigim cevaptan sonraki imamin teenager reactionina bakabilir. kk thx
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sürü insan bu tip konuları takip edip başlayıp/başlamama arasında gidip geliyor. Muhtemelen buradaki hype ile birlikte bu başlığı da benzer şekilde takip eden çok insan var.
Kafalardaki soru işaretlerinin başında serverda kişisel deneyimler ve düşüncelerle değiştirilmiş bir çok dinamik geliyor. Burdan da haklı olarak bir çok fikir ve soru çıkıyor ortaya. Neyin ne olduğu belli olmayan bir serverda farklı UO zamanları arasında karmaşa yaşamak da gayet mümkün. Ortada taşları yerine oturmamış, melez ve neyin ne olduğu net olmayan bir server var.
Bunlar varken de insanın birazcık oynayası varsa bir şeyler düzelsin de girip başlıyım diye burda konuşması, bazı tartışmalara girmesi ve düşüncelerini söylemesi gayet mümkün.

Bir de farklı UO bölümleri varken bu başlık niye MMO'da? Orjinalden farklı dinamikler olduğu için özellikle mi buraya açtın?
Sosyal ağlarda paylaş

paşam sen emek verip cevap yzıyorsun da ben burada asistan mı tuttum seninkinden 3 kat uzun postlar atsın diye?

daha servera girmeden diyip duruyorsun. sordum işte sana. sen de dedin şu çalışmıyor bu açık bu kapalı, ben e onlara göre yorum yaptım. ne yani illa login olup "aa hakakten büyü atarken kalkan düşüyormuş!" mu demem lazım. komik olma.

yazdığım hiçbir postta usluba ilişkin ters birşey yok o yüzden bana efendi gibi gelin, adam olun tarzı deli yürek atarını başkaları üzerinde yap üzerim seni.
Sosyal ağlarda paylaş

ufacık şeylerden çıkarımlar yapmayın ya. özellikle sen raiden çünkü imam'ın o postlarına kızıyorsan açtığın forumda 180123 tane ergenin iğrenç tonlama ile ergen atarlı postlarına ana avrat küfür mü edeceksin?

madem bu işe giriştin, komün idare etmek bu işin parçalarından biri. tonlamayı beğenmiyorsan bile karşılığın adam olun canımı sıkmayın olmamalı.

siyah beyaz olmaya gerek yok, idareci olun yönetecekseniz.

emek ayrı, yönetmek ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...